Piena sēne zīdainītim.

23. Jun, 03:10 DaceT DaceT

Mums ir piemetusies piena sēne bet lieta tāda ka viņa ir arī uz dupsīša un pie sēkliniekiem. Kad bijām pie dakteres viņa mums ieteica mutē ziest metilēnzilo bet ko darīt ar dupsi man gan nav ne jausmas. Mazo pameris tracina cenšos pēc iespējas vairāk ļaut viņam dzīvoties bez pampīša un dipsi mazgāt ar ūdeni bet uzlabojumi nav;(

25. Jun 2011, 20:58

nee tagad recepti nevajaga! Dod tāpatās, tieši tāpēc jāuzmanās lai ir pareizais.
paparde - jā tas ir īstais! 😀

25. Jun 2011, 18:44

nopirku to lillā, deva bez receptes. Uz pudeles rakstīts: Pioktatīna ūdens šķīdums (metilvioletā šķīdums). Vai šis ir bez spirta - uz ūdens bāzes? Baida tas metil..

24. Jun 2011, 21:39

Es arī atbalstu pioktanīnu, sodas un citi līdzekļi nepalīdzēja, pioktanīns uzreiz visu nodezinficēja. Tikai jāuzmanās nopirkt pareizo: ir pioktanīna ūdens šķīdums un spirta šķīduāpērk tas ūdens šķīdums, jo ir gadījumi kad aptiekā nemaz farmaceits nepajautā kam tas vajadzīgs un mammas savus bērnus apdedzina ar spirtu. Tāpēc uzmanīgi.

DaceT DaceT 23. Jun 2011, 15:15

Viņu var smērēt arī tādās vietās kā dupsis?😀

DaceT DaceT 23. Jun 2011, 15:10

Mums ir piemetusies piena sēne bet lieta tāda ka viņa ir arī uz dupsīša un pie sēkliniekiem. Kad bijām pie dakteres viņa mums ieteica mutē ziest metilēnzilo bet ko darīt ar dupsi man gan nav ne jausmas. Mazo pameris tracina cenšos pēc iespējas vairāk ļaut viņam dzīvoties bez pampīša un dipsi mazgāt ar ūdeni bet uzlabojumi nav😥