Piebarojums.

03. Aug, 10:16 DaceT DaceT

Man mazajam vakar palikās trīs mēneši, bijā arī pie dakteres svērties un mērīties. Mazais rupucītis svarā pieņēmies pa pagājušo mēnesi tikai par 240 g...Viņam šajā vecumā var dod tikai piena maisījumu vai ir vēl kas? Tīri intereses pēc:)

04. Aug 2011, 00:40

Ar pudelēm ir tā viltīgi - mēdz būt, ka knupis bērnam nepatīk (ir ļoti dažādas formas, jāizmēģina visādi), mazulim ir par lielu caurums - nāk par strauju un viņš nespēj norīt, vai par mazu - nevar izzīst, tāpēc pēc sliktas pieredzes vairs nevēlas.

04. Aug 2011, 00:38

Labāk dot piena maisījumu. Vismazāk alerģisks ir Similac Advance 1

DaceT DaceT 03. Aug 2011, 21:16

Viņš jau man tikai Milumil ēd, pārējos es varu ēst pati😃

princesemince princesemince 03. Aug 2011, 13:12

arī man šķiet, ka jādod tikai maisījums. no pilniem 4 mēnešiem var skatīties, ja vēl svarā neņemas, sākt piedāvāt putras.

03. Aug 2011, 10:35

Es ar nedomāju, ka 3 mēnešos mazais puncis ir gatavs kam citam.
Bet, ja bijāt pie doka, viņš redzēja, kāds ir svara pieaugums, ko viņš saka, manuprāt, viņa viedoklī šoreiz derētu ieklausīties.

DaceT DaceT 03. Aug 2011, 10:31

jā no maisījuma paēd. sākumā dodu krūti un tad maisījumu. pašai sanāk ka nepietiek piens tāpēc jādod k-kas klāt. vidēji izēd no 100-130g.

DaceT DaceT 03. Aug 2011, 10:16

Man mazajam vakar palikās trīs mēneši, bijā arī pie dakteres svērties un mērīties. Mazais rupucītis svarā pieņēmies pa pagājušo mēnesi tikai par 240 g...Viņam šajā vecumā var dod tikai piena maisījumu vai ir vēl kas? Tīri intereses pēc😀