pēcdzemdību jostas/korsetes

04. Nov, 03:40 Muuna Muuna

sveikas! Varbūt kāda no jums ir nesājusi speciālo pēcdzemdību apakšveļu - jostas vai korsetes? Gribēju apjautāties kādas atsauksmes - vai pirkāt pirms vai pēc dzemdībām, vai ir jēga pirkt un cik drīz pēc dzemdībām tās var sākt nēsāt? Paldies :)

Muuna Muuna 19. Feb 2010, 14:10

man bija ķeizars, bet personīgi es to jostu uzlikt nevarēju - man tā nelikās ērti. Josta iespīlē vēderu, bet pirmajās dienās pēc ķeizara man likās slikti tā darīt, jo sāka sāpēt vēders. Jostu liku vēlāk, kad atbraucu mājās, bet īpašu efektu nejūtu..

19. Feb 2010, 13:05

Svarīgi jostu nēsāt ikdienā pirmos 2 - 3 mēnešus.

19. Feb 2010, 13:05

Man bija dabiskās dzemdības pirms 6 mēnešiem, jau 4 dienas pēc dzemdībām nopirku Chicco pēcdzemdību jostu, ar punci vēl jāpastrādā, bet josta palīdzēja ļoooooti.

06. Feb 2010, 20:12

Man bija keizrs,gulet uz vedera drikst,es atceros ka ta tikai guleju pec keizara.Jostas es nenesaju ne grutniecibas laika ne pec keizara,man daktere teica lai nesaji tikai tapec ka vieglak staigat tad nejut to suvi ta.Taka man veders nebija baigi liels tad man ta neizstaipijas,turklat tagad man nau nevienu lieka adas gabala😀

06. Nov 2009, 15:11

Paldies Rebekija 😀
Bet vai var gulēt arī māmiņas uz vēdera, kam ir bijis ķeizars? (:
Un kā saprast, kad daudzas māmiņas saka :"Man vēders savilkās, bet āda vēl ir ļumīga." <- kā tad to saprast, savelkās, bet ļumīga ? 😃

05. Nov 2009, 14:19

es arī biju nopirkusi pēcdzemdību jostu, bet skatos, ka man viņu nevajag, jo man ir divi mazuļi, kas labi izzīž krūtis un nu jau ir pagājušas 2 nedēļas pēc dzemdībām un vēders smuki velkas kopā.. (:

Muuna Muuna 04. Nov 2009, 15:40

sveikas!
Varbūt kāda no jums ir nesājusi speciālo pēcdzemdību apakšveļu - jostas vai korsetes? Gribēju apjautāties kādas atsauksmes - vai pirkāt pirms vai pēc dzemdībām, vai ir jēga pirkt un cik drīz pēc dzemdībām tās var sākt nēsāt?
Paldies 😀