pēc mazgāšanas saraujas krekli

18. Feb, 10:28 Muuna Muuna

Sveikas! Šoreiz ne par bērniem. No rīta mans mērs bija pilns, kad vīrs kārtējo reizi vilka mugurā uzvalka kreklu un rūca, ka piedurknes atkal sarāvušās tā, ka krekls ir metams ārā... Kreklam labi, ja divas nedēļas... Help - vai tā notiek tikai ar mani?? Vai varbūt vainīgi krekli, kas pirkti konkrētos veikalos? Esmu ievērojusi, ka Mosaic vīriešu krekli saraujas pēc pirmās mazgāšanas, bet vispār mums tā notiek bieži.. It kā taču mazgāju 30* Delicate režīmā, kas ir mazāk par stundu, izgriežu 800 apgriezienos. Kas par lietu? Vīrs rūc uz mani vienā gabalā, ka atkal nav, ko vilkt, jo krekli par mazu.. :(

22. Feb 2010, 08:26

tiesam jocigi esi varbut meginajusi likt uz vilnas rezimu?tur vispar knapi 30 min ta mazgasana notiek.esi meginajusi varbut ar rokam izmazgat tad ari savelkas?

20. Feb 2010, 21:38

tad jau jāskatās krekla auduma sastāvs... bet vispār jocīgi - nekad ne ar ko tādu neesmu saskārusies, pat mazgājot 40 grādos, saudzīgā režīmā un ar normālu izgriešanu.

Muuna Muuna 18. Feb 2010, 10:41

ieva
parasti tā noteik ar tiem 100% kokvilnas krekliem
susiite
mums ir bez žāvētāja

Esmu tik ellīga, ka nesaprotu, ko es tur nepareizi savāru ar tiem krekliem.. Varbūt tiešām pie vainas tie veikali un jāpērk normālos.Zinu, ka mums nekad neraujas krekli, kas pirkti Dominas veikalā SunsetSuits, bet pārējie.. Dressmann, Zara, Mosaic... pilnīgi nezinu, ko ar tiem iesākt.
Laikam tiešām jāmēģina visus tikai uz 400 apgriezieniem likt un tad jāskatās..

18. Feb 2010, 10:35

Vispār jau mistiski. Man vienīgi , kad saraujas , ir tad kad grādi par lielu vai esmu norāvusies un par daudz saldumus saēdusies 😀

18. Feb 2010, 10:33

Krekls ir 100% kokvilna vai klāt ir arī poliesters?

Muuna Muuna 18. Feb 2010, 10:28

Sveikas!

Šoreiz ne par bērniem. No rīta mans mērs bija pilns, kad vīrs kārtējo reizi vilka mugurā uzvalka kreklu un rūca, ka piedurknes atkal sarāvušās tā, ka krekls ir metams ārā... Kreklam labi, ja divas nedēļas...
Help - vai tā notiek tikai ar mani?? Vai varbūt vainīgi krekli, kas pirkti konkrētos veikalos? Esmu ievērojusi, ka Mosaic vīriešu krekli saraujas pēc pirmās mazgāšanas, bet vispār mums tā notiek bieži.. It kā taču mazgāju 30* Delicate režīmā, kas ir mazāk par stundu, izgriežu 800 apgriezienos. Kas par lietu? Vīrs rūc uz mani vienā gabalā, ka atkal nav, ko vilkt, jo krekli par mazu.. ☹