Par mazuļa deklarēšanu.

29. Apr, 12:16 DaceT DaceT

Gribēju zināt kā ir ar jaundzimušā deklarēšanu. Vai man ir speciāli k-kur jābrauc un mazais jādeklarē? Vai tas tiek automātiski izdarīts pie mazuļa deklarēšanas? Un vai par to ka nav izņemta deklarācija tiešām soda?

30. Apr 2011, 22:20

Jā, deklarēt var internetā, bet, ja būs kaut kur nepieciešams uzrādīt rakstisku dokumentu par deklarāciju, tad vienalga būs jāiet uz domi un jāizņem tas dokuments.
Vispār stājoties bērnu dārza rindā deklarācija nav jāuzrāda, jo viniem ievadot berna datus uzreiz datorā parādās visas ziņas par bērna deklarēto dzīves vietu. Tiesa gan nezinu kā ir Rīgā. Bet ja jau manā pilsētā tā ir, tad domājams, ka Rīga šinī jomā neatpaliek.

30. Apr 2011, 17:53

Mēs mazo reģistrējām domē,kur pie reizes arī deklarējām ar,visu uzreiz.Mums pilnigi visu izdarīja vienā dienā,jo tā mana dzimtā puse,kur reģistrējām,paziņas visur.

DaceT DaceT 29. Apr 2011, 12:16

Gribēju zināt kā ir ar jaundzimušā deklarēšanu. Vai man ir speciāli k-kur jābrauc un mazais jādeklarē? Vai tas tiek automātiski izdarīts pie mazuļa deklarēšanas? Un vai par to ka nav izņemta deklarācija tiešām soda?