Pampers Sensitive

29. May, 03:52 smukinja86 smukinja86

Gribētu dzirdēt Jūsu pieredzi ar mitrajām salvetēm Pampers Sensitive:)

princesemince princesemince 31. May 2011, 13:33

miledija, man gan eko izmaksā lētāk nekā ne-eko 😀 pilnīgi visi līdzekļi iet ilgāk, jo mazāk vajag, arī tīri psiholoģiski - lieto mazāk, jo zini, ka dārgāks. ja par kosmētiku, tad secināju, ka pēc eko dušas želejas man nevajag vairs nekādus losjoniņus un krēmiņus ķermenim, pēc šampūna - arī balzamu nevajag, līdz ar ko ietaupījums ievērojams.

31. May 2011, 13:25

mēs arī lietojam Pampers Sensitive. ļoti patīk. mēģinājām arī huggies, bet tās nepatika.

princesemince princesemince 31. May 2011, 13:22

aistija, jā, ir viņas tiešām labas, t.i., labākas kā Johnson un Huggies. savukārt ar Pampers Sensitive pēc maniem novērojumiem - līdzvērtīgas, tikai Drogās iepērkos tik reti, ka izvēlos otrās 😀

princesemince princesemince 31. May 2011, 12:57

aistija, Babydream natur un extra sensitive ir draudzīgākas ādai un dabai, salīdzinot, piemēram, ar Huggies, bet diemžēl nav dabīgās vai eko.

29. May 2011, 22:23

Man gan liekas, ka viņām ir aromaats. Man katraa gadijumaa vairaak patiik Jonsons baby, jo taas ir lielaakas un ar vairaak mitrumu(losionu). Ir arī sensetive versija.

princesemince princesemince 29. May 2011, 22:10

šīs ir tās, kuras izvēlos pēc eko mitrajām salvetēm, resp., šīs uzskatu par labākajām no tām, kas lielveikalos nopērkamas.

29. May 2011, 16:51

Mēs esam izmēģinājuši visas Pampers salvetes un visas ļoti apmiera... esam mēģinājuši arī citas firmas, tai skaitā Huggies bet tām mums nepatīk.

29. May 2011, 16:11

šīs salvetes ieteica aptiekā, bet tomēr nolēmu šeit pajautāt😀
Ceru, ka mums patiks😀

29. May 2011, 15:52

Gribētu dzirdēt Jūsu pieredzi ar mitrajām salvetēm Pampers Sensitive😀