Noteikt dzemdību datumu

03. Feb, 09:13 taschinka taschinka

Šo formulu atradu kādā saitā un intereses pēc izmēģināju un ziniet sakrita.Man iznāca tā,ka arstu noteiktais datums ir 21.09 un pēc sīs formulas tieši tas pats datums,vienīgi dēls nedzima,pārstaigaju un tā vai tā stimulēja un beigās bija ķeizers,bet būtībā datums sakrita. Varbūt arī jums sakrīt? Protams tas tik tā,aptuveni,uz šo paļauties nevar.bet interesanti parēķināt. Dzemdību datuma aprēķināšanas formula: pēdējās menstruācijas pirmā diena – 3 mēneši + 7 dienas. Piemēram, 24. maijs – 3 mēneši = 24. februāris + 7 dienas = 2. marts.

okipete okipete 05. Jul 2011, 20:36

http://berni.calis.lv/kalkulatori/svarigakie-manas-grutniecibas-datumi/
Šeit jaukās, visu izrēķisna aprēķina un gandrīz līdzīgi ar USG sanāk!
Veiksmi Jums!

03. Feb 2011, 12:10

Man tiko parēkinot sanāca taspats datums kā ārti bija noteikuši(pēc taschinka,rēķina tabulas),bet arī man mazo stimulēja 13 dienas vēlāk.!😃

taschinka taschinka 03. Feb 2011, 09:13

Šo formulu atradu kādā saitā un intereses pēc izmēģināju un ziniet sakrita.Man iznāca tā,ka arstu noteiktais datums ir 21.09 un pēc sīs formulas tieši tas pats datums,vienīgi dēls nedzima,pārstaigaju un tā vai tā stimulēja un beigās bija ķeizers,bet būtībā datums sakrita.
Varbūt arī jums sakrīt?
Protams tas tik tā,aptuveni,uz šo paļauties nevar.bet interesanti parēķināt.

Dzemdību datuma aprēķināšanas formula: pēdējās menstruācijas pirmā diena – 3 mēneši + 7 dienas. Piemēram, 24. maijs – 3 mēneši = 24. februāris + 7 dienas = 2. marts.