No kada vecuma?

24. Sep, 11:53 DaceT DaceT

No kāda vecuma jūs saviem mazuļiem devāt mīksti novarītu oliņu? Un cik ilgi viņa jāvāra...Man vienmēr cieta sanāk:D

25. Sep 2011, 09:35

man ari olas varitas negarso. lieldienas apedu vairak majonezi neka olas, lai gan majoneze ari ne parak garso! 😃
es mazajai parasti sacepu olu vai olu kuleni, kad piecelos velu un slinkums est taisit! 😉

princesemince princesemince 24. Sep 2011, 18:48

aniya, jāsaka, ka es nemaz nezinu, vai manam garšo vārītas, jo man negaršo, tādēļ arī nevāru. nu, jā, izņemot Lieldienas - tad obligāto olu apēdu, kā arī bērns tad ēd 😀 savukārt, olu kultenis ir mīļākās brokastis, vienbrīd pieprasīja katru rītu kādu pāris mēnešu garumā. tad ar viltu ik pa trīs rītiem mēģināju dot ko citu.

princesemince princesemince 24. Sep 2011, 15:51

ā, un vārītā veidā ēdis vien Lieldienās. tā arī bija pirmā reize, kad izmēģināja - 2 nedēļas pāri gada vecumam. pēc tam esmu piedāvājusi olu kulteņa veidā, ļoti garšo. it sevišķi, ja vēl klāt svaigie tomāti tiek piedāvāti.

princesemince princesemince 24. Sep 2011, 15:49

pēc gada vecuma. tieši olu devu, ja bija dabūt no mājas vistām, bet, piemēram, olu, kas karbonādei vai pankūkās, arī no veikala.

24. Sep 2011, 15:45

nu ja, tas pats par sevi saprotams! vienkarsi domaju, vai zini kur tiesam tadas var nopirkt! 😉
rimcika vienreiz nopirku par 13 santimiem gab, no majas olam tur bij tikai nosaukums! 😀

24. Sep 2011, 14:39

kur pilseta dzivojot var dabut majas olas, pat veikala fabrikas olas tirgo ka majas!

24. Sep 2011, 14:03

a un varit apmeram minutes 6-7, bet ja tomer sanak cieta, sablendere un pieslauc savu pieninu, bet ja baro ar maisijumu, tad pielej to klat, lai slapjaka!

24. Sep 2011, 13:51

mana meita sutija mani pupas ar olu maza budama un tagad ari, bet pediatre ieteica no 8 menesiem! bet ja berninu saki piebarot no 4 menesiem tad vari meginat no 7!

24. Sep 2011, 12:20

Olu (pareizāk olas dzeltenumu) sāku dot 8 mēnešos.

DaceT DaceT 24. Sep 2011, 11:53

No kāda vecuma jūs saviem mazuļiem devāt mīksti novarītu oliņu? Un cik ilgi viņa jāvāra...Man vienmēr cieta sanāk😃