Nepieciešamais, braucot uz slimnīcu

22. Mar, 04:30 mīlumīc (Sanija) mīlumīc (Sanija)

Šī tēma laikam vairāk tām, kuras jau paspējušas tikt pie sava brīnuma. Respektīvi, sāku veidot sarakstu, kas nepieciešams dodoties uz slimnīcu, bet tomēr netieku gudra... Varbūt, ja kādam mammukam jau ir sagatavots tāda veida saraksts, varbūt variet padalīties? Būtu vieglāk, ja paraugs būtu, kur ieskatīties... :) Mani interesē posmi - dzemdības, atgriešanās palātā jau kā mammai, uzturēšanās slimnīcā un mājās braukšana. Kas šajos posmos man un mazajam nepieciešams?Ko jūs krāmējāt somās?

mīlumīc (Sanija) mīlumīc (Sanija) 24. Mar 2011, 14:37

talysia, tu nu gan esi pacentusies 😀 Liels paldies! 😀 Kārtīgi izstudēšu šo sarakstiņu 😀

mīlumīc (Sanija) mīlumīc (Sanija) 22. Mar 2011, 17:07

Nu redz, jau tuvāk patiesībai 😀 Paldies, Amorisita 😀

mīlumīc (Sanija) mīlumīc (Sanija) 22. Mar 2011, 16:58

Aha, paldies, Arnita24g 😀

princesemince princesemince 22. Mar 2011, 16:51

Tev jāvēršas ar tik konkrētiem jautājumiem izvēlētajā dzemdību iestādē - kā pieņemts tajā. tas ir viens no variantiem, kā saņemt konkrētas atbildes uz konkrētiem jautājumiem konkrētās situācijās 😀

mīlumīc (Sanija) mīlumīc (Sanija) 22. Mar 2011, 16:48

Piemēram, kas un vai vaispār ņem līdzi drēbītes un pameperus mazulim uz dzmedību zāli? Vai man savas vienr. apenītes, jauna maika vai paketes jāņem līdzi uz zāli, vai to visu nomainu tikai palātā? Mazuli saģērbs manis līdzpaņemtajās drēbītēs palātā vai tur zālē? Šīs lietas es nesaprotu, jā... 😀

mīlumīc (Sanija) mīlumīc (Sanija) 22. Mar 2011, 16:45

Arī taisnība - no visiem sarakstiem nojūgšos vēl vairāk. 😃 Un slimnīcu sarakstos ir tikai primārās lietas -paketes, apenes un viss. Gribējās redzēt reāli praksē ņemt līdzi, jo notiekti par kaut ko neiedomāšos pati...

princesemince princesemince 22. Mar 2011, 16:39

es baidos, ka arī šeit katra mamma iekopēs savu sarakstu un tas bardaks būs tieši tikpat liels 😀 ņem pa vienam forumam un blakus lapiņu ar rakstāmo - kas šķiet noderīgs, izraksti 😀

mīlumīc (Sanija) mīlumīc (Sanija) 22. Mar 2011, 16:34

Jā, esmu salsījusies TIK DAUDZ, ka galvā ar vien lielāks bardaks rodas 😃 Tapēc cerēju, ka varbūt kādai ir konkrēts saraksts, kas tiks vai bijis līdzi ņemams. Forumos izvilkt to rezumē ir baigi sarežģīti....

princesemince princesemince 22. Mar 2011, 16:32

pameklē pie diskusijām, šeit ir ĻOTI DAUDZ rakstīts par šo tēmu 😀

mīlumīc (Sanija) mīlumīc (Sanija) 22. Mar 2011, 16:30

Šī tēma laikam vairāk tām, kuras jau paspējušas tikt pie sava brīnuma. Respektīvi, sāku veidot sarakstu, kas nepieciešams dodoties uz slimnīcu, bet tomēr netieku gudra... Varbūt, ja kādam mammukam jau ir sagatavots tāda veida saraksts, varbūt variet padalīties? Būtu vieglāk, ja paraugs būtu, kur ieskatīties... 😀 Mani interesē posmi - dzemdības, atgriešanās palātā jau kā mammai, uzturēšanās slimnīcā un mājās braukšana. Kas šajos posmos man un mazajam nepieciešams?Ko jūs krāmējāt somās?