nakts slapināšana - diskomforts

18. Apr, 09:50 princesemince princesemince

agrāk nebūtu iedomājusies, ka tā var būt, bet vai mammas, kas naktī pamperus bērnam vairs nelieto, ir saskārušās, ka piečurāta gulta diskomfortu nemaz nesagādā, bērns mostas vien tad, kad ierastais laiks no rīta?! pēc cik ilga laika pienāk tāds brīdis, kad bērns naktī, pirms vēlēšanās, mostas un informē par vajadzību? mums vēl interesanti - kamēr bija pampers, naktī nečurāja, kā sākām nelikt, tā sākusies pieslapināšana. gan nelietojam visai nesen, satraukumu nav - šoreiz vairāk informatīvi par pieredzi :)

princesemince princesemince 09. May 2011, 15:03

nu re, pagāja mazliet vairāk kā mēnesis un tomēr slapjā gulta sāk radīt diskomfortu. tas laikam bija tikai sākums, tāpat kā ir sākumā pa dienu bez pampera, kad īsti netraucē slapjas bikses. vēl tik jānonāk līdz nākošajam posmam, kad pamostas pirms gribēšanas čurāt 😀

princesemince princesemince 20. Apr 2011, 18:56

zanek, mums tās naktis salīdzinoši maz - 1 līdz 2 nedēļā, kad mostas slapjā gultā, bet mani pārsteidza tas fakts, ka nemostas uzreiz vai pusstundu pēc slapjuma rašanās 😀

princesemince princesemince 18. Apr 2011, 14:02

tādu iespēju esmu pieļāvusi, ka pa miegam varbūt viņam šķiet, ka ir pamodies un visu dara kā nākas 😀
es tik sapratu, ka speciāli modināt vienā laikā naktī negribu dēļ tā, ka pēc tam būs liels tracis, kamēr atkal aizmigs, kā arī šis pasākums ir ilgstošs, jo pieaugušajam jau arī grūti atradināties, ja pāris naktis uz tualeti gājis.

princesemince princesemince 18. Apr 2011, 13:04

jocīgākais, ka man bērns nav tāds kārtīgais nakts gulētājs. bet tā piečurāšana, ja gadās, tad gadās pēdējā miega cēlienā, kamēr mostas no rīta. it kā šķistu - ja jau viņu tik viegli pamodina slikti sapņi, kustības miegā u.tml, kādēļ slapja gulta - nē. nerodu sev atbildi uz šo jautājumu 😀

princesemince princesemince 18. Apr 2011, 09:50

agrāk nebūtu iedomājusies, ka tā var būt, bet vai mammas, kas naktī pamperus bērnam vairs nelieto, ir saskārušās, ka piečurāta gulta diskomfortu nemaz nesagādā, bērns mostas vien tad, kad ierastais laiks no rīta?! pēc cik ilga laika pienāk tāds brīdis, kad bērns naktī, pirms vēlēšanās, mostas un informē par vajadzību?
mums vēl interesanti - kamēr bija pampers, naktī nečurāja, kā sākām nelikt, tā sākusies pieslapināšana. gan nelietojam visai nesen, satraukumu nav - šoreiz vairāk informatīvi par pieredzi 😀