Mzulim drēbītes

12. Jan, 04:52 smukinja86 smukinja86

Meitenes:) Kad sākāt pirkt mazulim drēbītes? Un kādas drēbītes (rāpulīši, bodiji, jaciņas, utt) un cik daudz pirkāt? Baidos iepirkt pārāk daudz un īsti nezinu, kas vajadzīgāks..man bērniņš gaidāms uz jūnija beigām, bet jau domāju par drēbīšu iegādi:) un kā ar izmēriem?

28. Jan 2011, 22:34

dadzisradzis, man meitiņai ir 8 mēneši. Nevienu no zandalītēm, čībiņām vai zābīšiem, kas mums sadāvināti neesam uzvilkušas. Tā kā vari spriest par to lietderību. 😀

28. Jan 2011, 22:32

Pirmos 3 mēnešus mazie drēbītes praktiski nevar nonēsāt. Pirmkārt jau tādēļ, ka mazais ir neaktīvs un nenosmērē drēbītes.
Es ieteiktu iegādāties pa 3 gabaliem no katra izmēra un ar to pietiks. Man meitiņa piedzima 58 cm gara, bet pirmās 3 nedēļas varēja ietipt pat 50 izmēra drēbītēs. Kad viņa sāka iztaisnoties no embrija pozas, tad izmēri sāka mainīties ātri. 😀
Vēl pēc savas pieredzes varu teikt, ka "lācīši" nav pats ērtākais apģērba gabals zīdainim. Es dodu priekšroku bodijam un biksēm vai zīdaiņu zeķubiksēm. Tā manuprāt ērtāk nomainīt pameri.
Man meitiņa piedzima maijā un 2 karstos vasaras mēnešus vispār pavadijām tikai pamperī. Līdz ar to daudzas drēbītes palika nelietotas.

12. Jan 2011, 19:11

smukinja86:
Es somā saliku mazās drēbītes 3bodiji, 3rāpulīši, 3krekliņi argarām rociņā,2cepurītes, 2siltās zeķītes, 2plānie cimdiņi, un vairākus parastos krekliņus, vispratākos jo man teica, ka mazulīti smērēs ar eļiņu bet krekliņus grūti izmazgāt no tās.Nepērc neko daudz jo mazulīši ātri izaug. Mums šis ir pirmais bērniņš un ir grūti atturēties no mazo drēbīšu nepirkšanas, jo tās ir tik skaistas. Tagad liekās, ka pucēšu un pucēšu savu princesi bet nestaidzos un atturos no drēbīšu pirkšanas, Pēctam iesim visi kopā pirkt jaunas klaitiņas utt

12. Jan 2011, 16:53

Mazulim drēbītes😀

12. Jan 2011, 16:52

Meitenes😀
Kad sākāt pirkt mazulim drēbītes?
Un kādas drēbītes (rāpulīši, bodiji, jaciņas, utt) un cik daudz pirkāt? Baidos iepirkt pārāk daudz un īsti nezinu, kas vajadzīgāks..man bērniņš gaidāms uz jūnija beigām, bet jau domāju par drēbīšu iegādi😀
un kā ar izmēriem?