Meklēju palīgus un vienkārši sievietes, kas vēlās parūpēties par sevi

09. Aug, 09:43 nosiguldas nosiguldas

Liela daļa lasītājas mani pazīst jau sen. Dzīvē pārstāvu ļoti nopietnu profesiju, esmu Katrīnes Keitas, Edgara un Kristiānas māmiņa un tagad arī sieviete, kas novērtē to, ko dzīve man sniedz. Esmu pateicīga savai draudzenei, kas gadu atpakaļ atvēra man īpašu sieviešu pasauli, pirmajā brīdī es teicu, tas nav man, es to nevarēšu. Pēc gada, esmu vecākā konsultante un nopietni esmu nolēmusi, pa nelieliem solīšiem turpināt iesākto, tapēc ka gūstu neaprakstāmu baudu, no tā ka pēc manām nodarbībām, sievietes gūst jaunas zināšanas, labi pavada laiku un šajā skrienošajā laikmetā vismaz stundu ir varējušas atļauties tikai sev. Mani sauc Andra, esmu kosmētikas kompānijas Mary Kay vecākā konsultante un aicinu Jūs dāmas pievienoties man , nav obligāti jākļūst konsultantam, kas vada meistarklases, kā to daru es, Jūs varat būt konsultants sev un savai ģimenei. Ko ar to var iegūt. Ļoti labu un kvalitatīvu kosmētiku par labu cenu. Mācības, kas ir tendētas uz personības izaugsmi, ieskatu kosmētikas pasaule un profesionāla vizāžista, kosmetologa konsultācijas. Ja esmu Jūs ieinteresējusi, gaidu ziņu e-pastā knsuls123@gmail.com Ar cieņu Andra ( no siguldas)