Mazuļa komplekts - Eiro aptiekā

09. Jan, 12:02 smukinja86 smukinja86

Vai mazuļa komplektu var saņemt topošās māmiņas? Vai tikai tad, kad bērniņš piedzimis? Un kāds dokuments jāuzrāda?

12. Jan 2011, 16:36

Mēs saņēmām arī pagājušā mēnesī. Tā kā mums jau 8mēn (it kā tas komplekts līdz 6mēn.mazuļiem, bet tāpat iedeva), tad liekam lietā karotīti, tā gan ir dikti feina! Nu ja, un iekšā bija viss, ko minēja meitenes! 😀

10. Jan 2011, 20:38

nu jā...mēs ņēmam pirms kādiem 3.mēn,

10. Jan 2011, 19:40

Tās chicco pudelītes utt. manliekas bija mēnes aptiekas komplektos, nevis eiro aptiekas.
Man ļooti ļoti patika tās happy karotītes mazajiem 😀

10. Jan 2011, 19:36

Šodien biju Madonas Eiro aptiekā pakaļ...
Kā jau te minēja, jāizpilda anketa un tev pretī iedod medus (atlaižu) katri un to paciņu.
Pakā bija - viena happy karotīte, maria comfort krūšu ieliktnīši 4.gab., viens happy newborn pampers 2.-5.kg, viens nature babycare pampers, jonsons baby mitro salvešu paciņa un dušas želijiņa, kaut kāds krēms (māmiņai), ercoflora duo 4 kapsulas (zarnu trakta uzlabotājs), preventan junior 10 tabletes un relaxen 10 kapsulas, nu un jā protams bukletiņi kau kādi.

...lai gan cerēju ka paveiksies kā dažām māmiņām tikt arī pie chico pudelītes un knupīša. Lai gan tā jau diezgan liela paka, turklāt vēl bezmaksas 😀

10. Jan 2011, 15:54

Es saņēmu šo paku decembra sākumā, neprasīja vispār nekādus dokumentus, mazais vēl puncī, bija jāaizpilda kkāda anketiņa, iedeva man medus karti un mazuļa paku. Nekas tād dižzs tur tiešām nav, bet gan jau šo to lietā varēsim likt, kad mazais piedzims!

09. Jan 2011, 12:26

Var saņemt māmiņa ar bērniņu pincī.un arī jau dzimušu mazuli.Jāuzrāda eiro aptiekas klientu karte un viss, ja tādas nav tad uzreiz ustaisa par velti un iedod šo komplektu.Iekšā tur neks īpašs nav pāris pamperu paraugu (2veidi),mazā paciņa mitrās salvetes, karotīte un daudz bukletu.

09. Jan 2011, 12:02

Vai mazuļa komplektu var saņemt topošās māmiņas? Vai tikai tad, kad bērniņš piedzimis? Un kāds dokuments jāuzrāda?