Man puikam 2 gadi un 3 mēneši un gandrīz kā vairs neguļ pusdienlaiku?

29. Mar, 11:55

Man puikam ir 2 gadi un 3 mēneši, bet mums gandrīz kā vairs neguļ pusdienlaiku? Vai tas ir normāli? Cik zinu, ka bērniem vismaz līdz 4 gadu vecumam ir jāguļ arī dienā? Mēs tikai nesen kā kādu mēnesi atpakaļ atradinājām no pupa un tad tas sākās, tā visu laiku gulēja. Agrāk pa nakti mēdza celties, tagad ir labi, ka visu nakti noguļ, bet vakaros citreiz izskatās tā pārguris.. Domāju, ka pusdienlaiku neguļ, tad vismaz tā ātrāk ies vakarā gulēt, bet tāpat tikai ap kādiem 22 vai 22.30. Sāku jau satraukties vai tā var!??? Kā citiem ir vai arī tā ir, ka dienās negrib gulēt? Ar varu jau neliksi? Jeb varbut tā ir jādara?

30. Mar 2010, 23:17

Manejai meitiņai gandrīz 2 gadiņi un iet normāli pusdienslaiku gulēt, tikai dažādos laikos...kad grib tad iet...Cenšos jau ieturēt ritmu nu vienā laikā likt gulēt, bet īsti neizdodas...

29. Mar 2010, 19:40

manejai ka palika 2 gadi ta viss parstaja gulet diendusu

29. Mar 2010, 15:03

Es arī uzskatu, ka bērnam vajag kaut kādu režīmu!

29. Mar 2010, 15:01

Es arī tā domāju, ak vajag gulēt. Un tieši tā, ja ies bērnudārzā tad būs problēmas, jo būs atradis gulēt pusdienas laiku. Tad būs jāme''gina laikam ar varu likt gulēt...

rita123 rita123 29. Mar 2010, 12:40

manai meitinai ir 2 gadi jau kādu laikuy negul pusdienslaiku,bet ārāk vakarā aiziet gulet ap 20:00.nesaskatu neko sliktu,reizem pati aizmieg ap 15:00 vai jebkurā citā laikā😀

29. Mar 2010, 11:55

Man puikam ir 2 gadi un 3 mēneši, bet mums gandrīz kā vairs neguļ pusdienlaiku? Vai tas ir normāli? Cik zinu, ka bērniem vismaz līdz 4 gadu vecumam ir jāguļ arī dienā? Mēs tikai nesen kā kādu mēnesi atpakaļ atradinājām no pupa un tad tas sākās, tā visu laiku gulēja. Agrāk pa nakti mēdza celties, tagad ir labi, ka visu nakti noguļ, bet vakaros citreiz izskatās tā pārguris.. Domāju, ka pusdienlaiku neguļ, tad vismaz tā ātrāk ies vakarā gulēt, bet tāpat tikai ap kādiem 22 vai 22.30. Sāku jau satraukties vai tā var!???
Kā citiem ir vai arī tā ir, ka dienās negrib gulēt? Ar varu jau neliksi? Jeb varbut tā ir jādara?