Māmiņu Kluba jaunais Forums

Sarunas ir Māmiņu kluba jaunais forums. Tas vēl ir testa režīmā, un katru nedēļu te nāks klāt jaunas iespējas un fīčas. Būs interesanti! Jaunais Forums apvienos arī populārā Twittera īpašības, un arī ierastā foruma iespējas. Tā ka šeit katra var vērt vaļā savu tēmu un darīties pēc sirds patikas, tomēr neizmirstot, ka MK galvenā ideja ir viss par un ap mūsu bērniem! Sekojiet foruma jaunumiem, bet šajā sadaļā dariet ko gribat :)

30. Nov 2009, 10:40

Viena lieta, kas reāli traucē lietot jauno sarunu lapu: nav skaidrs, pēc kādiem principiem sarunu tēmas sakārtojas vienas sadaļas ietvaros. Loģiski būtu, ja augšgalā kārtotos aktuālākās tēmas, resp., tās, kam komentāri saņemti nesen. Tagad izskatās, ka tēmas kārtojas pilnīgā haosā, tas apgrūtina lasīšanu un arī svaigāko tēmu atrašanu.

08. Nov 2009, 17:20

manam draugam topā arī ir šņabīts ar pipariem,kad sāk parādīties pirmas gripas pazīmes😀

08. Nov 2009, 16:58

Sena metode pret temp. Brūklenes: medus=1:1
Un sablenderē.Kā arī daudz jādzer-ja nedzers temp.tikai kāps.

14. Oct 2009, 23:09

Es jau apmeklēju vēl veco man tas liekas pārskatāmāks.

Sandija Māmiņu Klubs Sandija Māmiņu Klubs 01. Aug 2009, 10:54

Diemžēl kustīgos avatarus šobrīd sistēma vēl neatbalsta. Tehnisku apsvērumu dēļ

01. Aug 2009, 10:25

hmm... mana kustīgā bildīte - bēbītis šeit nekustās... bet viņš tik smuki dancoja...

01. Aug 2009, 10:24

Apsveicu visas māmiņas ar jauno sarunu iespēju Māmiņu Klubā! 😉

01. Aug 2009, 00:47

aiziet māmiņu tusiņš ? 😃

Sandija Māmiņu Klubs Sandija Māmiņu Klubs 31. Jul 2009, 15:04

Sarunas ir Māmiņu kluba jaunais forums. Tas vēl ir testa režīmā, un katru nedēļu te nāks klāt jaunas iespējas un fīčas. Būs interesanti! Jaunais Forums apvienos arī populārā Twittera īpašības, un arī ierastā foruma iespējas. Tā ka šeit katra var vērt vaļā savu tēmu un darīties pēc sirds patikas, tomēr neizmirstot, ka MK galvenā ideja ir viss par un ap mūsu bērniem!

Sekojiet foruma jaunumiem, bet šajā sadaļā dariet ko gribat 😀

25. Feb 2008, 12:58

es veletos apmeklet skolinju,bet kada cena?

11. Dec 2007, 11:40

Nez kapeec saite neveras ☹

19. Jul 2005, 17:31

Bet tada jau ir tikai Riga. Ko darit tiem, kas nav Riga?