māmiņas pļavniekos

16. Feb, 07:26 aab aab

Sveikas! vai ir arī kāda māmiņa no pļavniekiem?? (Mego puse) mana mazā ir no oktobra mazuļiem, varbūt ir kāds ar līdzīgu vecumu, varētu kopā pastaigāties!