Sveikas! vai ir arī kāda māmiņa no pļavniekiem?? (Mego puse) mana mazā ir no oktobra mazuļiem, varbūt ir kāds ar līdzīgu vecumu, varētu kopā pastaigāties!
Sveikas! vai ir arī kāda māmiņa no pļavniekiem?? (Mego puse) mana mazā ir no oktobra mazuļiem, varbūt ir kāds ar līdzīgu vecumu, varētu kopā pastaigāties!