kontracepcija pēc dzemdībām

23. Feb, 02:09 Muuna Muuna

Sveikas meitenes :) Kādu kontracepcijas metodi esat izvēlējušās pēc dzemdībām, ja barojat mazo ar krūti? Ļoti gribētu dzirdēt atsauksmes par spirāli (parasto un hormonālo). Sliecos vairāk uz to, bet kaut kāda bremze nezin kāpēc.. :)

taschinka taschinka 08. Jun 2010, 17:30


gari
man tev jautajums par depo poti.kadas bija sajutas kad pirmo reizi iepoteji,kadi blakusefekti?vai pienemies svara?
Es taisos to lietot,vismaz pameginat un gribu zinat plusus un minusus.
Protams uz katru kermeni iedarbojas savadak,bet tomer.
man teica ka maksa 1 pote ap 3ls uz 3 menesiem.

01. May 2010, 12:44

Jā, tiešām, kas tās par injekcijām??? 😀

01. May 2010, 12:44

Hm, es pirms grūtniecības lietoju tabletes, bet tās nepalīdzēja.... 😀 Pēc grūtniecības likšu spirāli, vēl nezinu kādu tieši, pakonsultēšos ar ārsti! Bet par to lēto spirāli ir dažādi dzirdēts, viena paziņa pēc pirmā bērna ielika un kad vēlējās otru bērnu vienkārši izņēma un bez jebkādām problēmām, tagad atkal ielika un viss ok! Taču vēl vienai paziņai bija tā, ka viņa kopā ar vīriņu spirāli nejauši izgrūda no vietas un palika stāvoklī, turklāt esmu dzirdējusi vēl dažus gadījumus, kad ar spirāli paliek stāvoklī tāpat, vai tā izkrīt! Tā ka ir labi jāpadomā, kas ir vispiemērotākais un visdrošākais, jo ar hormonāliem līdzekļiem, personīgi man ir diezgan bēdīgi.... 😀

01. May 2010, 09:39

Kas ta DEPO pote, cik maksa?

taschinka taschinka 01. May 2010, 07:56

Abu veida spirales liekas uz 5 gadiem.Gan Mirena,gan parasta.

08. Mar 2010, 09:58

un parasta?

08. Mar 2010, 09:52

ta spirale gadijuma nav jamaina katru menesi?

05. Mar 2010, 15:49

man ir vara un zelta spirale,kuru ieliku pa 40.ls!Esmu apmierinata1

Muuna Muuna 05. Mar 2010, 15:34

tad sanāk, ka tomēr nav tā, ka paliek reāli stāvoklī?? Es arī laikam liktu to hormonālo, bet es vienalga nevaru sadūšoties uz šito padarīšanu.. A viņa ir metāla, tā spirāle? Man ir alerģija no niķeļa izstrādājumiem. Nevar zināt kas tai spirālei tur ir..

Muuna Muuna 05. Mar 2010, 09:28

bet man kaut kā nav pieņemami, ka tā spirāli reāli nostrādā tajā brīdī, kad sieviete IR jau palikusi stāvoklī... Neļauj olšūnai ieligzdoties.. tas ir kaut kā tā... nu nezinu... Sanāk, ka esi jau stāvoklī un tad viss tiek pārtraukts.. Tabletes vismaz neļauj spermatozoīdiem tikt tālāk, bet šī metode psiholoģiksi tāda nepieņemama šķiet.. Vismaz es vēl šaubos...

04. Mar 2010, 16:48

es kaut ka neesmu spirales lietojusi un domaju kad nelietosu man vislabak tomer patik zales lietot, jo cik nojausu tad ta spirale ta pat janem ara vai es kludos???ka var zinat vai pietiekosi dzili ielic un vai tad vina netrauce?

Muuna Muuna 23. Feb 2010, 16:38

cik es zinu, tad par 30 Ls ir t.s. parastā, nehormonālā. Ir vēl otra, ko meitenes raksta, kas maksā pāri 100 Ls un tā ir hornonāla. Mana daktere teica, ka no parastās esot ilgākas un sāpīgākas MR un smērēšanās varot būt jebkurā brīdī... Hormonālā dārga, bet MR var būt pat ļoti neizteiktas, nav tādu sāpju un kaut kā tā..
es vienīgi šaubos par to, ka dzirdēts, kā tās izkrīt.. Un vai vispār nejūt, ka tāda ielikta?? Liekas kā tāds svešķermenis... No hormonālajām tabletēm es savulaik dabūju migrēnu ☹ tāpēc tagad nezinu, ko darīt - it kā hormonālo spirāli varētu, bet kāda tā iedarbība?! - ka nesanāk, kā ar tabletēm, bet to lēto galīgi negribas - sāpīgas MR ir jau piedzīvotas tā, ka negribas vēl papildus tādas lietas bonusā 😃

Muuna Muuna 23. Feb 2010, 15:36

ui, gan labas, gan sliktas tās atsauksmes.. Kaut kā bailīgi.. Par Azalia gan neko neesmu dzirdējusi. Būs jāuzzin, kas tās tādas. Tad saprotu, ka bērna zīdīšanas laikā tās Azalia drīkst lietot, ja?

Muuna Muuna 23. Feb 2010, 14:09

Sveikas meitenes 😀
Kādu kontracepcijas metodi esat izvēlējušās pēc dzemdībām, ja barojat mazo ar krūti? Ļoti gribētu dzirdēt atsauksmes par spirāli (parasto un hormonālo). Sliecos vairāk uz to, bet kaut kāda bremze nezin kāpēc.. 😀