Kompleksie grūtnieču vitamīni

13. Sep, 05:13 @ Saulīte @ 2018 @ Saulīte @ 2018

Sakiet māmiņas,kad Jūs sākāt tos dzert?

14. Sep 2011, 08:49

Tagad dzeru arī granātābolu sulu,bet laikam izdevīgi pirkt un grauzt granātāboli 😃

14. Sep 2011, 08:31

es dzeru mamavit bet tikai kadus 2 menesus,jo saka mesties pumpas uz muguras 😀

14. Sep 2011, 08:27

chikitabonita, pirms kāda laika apmeklēju uztura speciālistu un viņa man šo, par vitamīniem un lieliem bērniem dzimšanas brīdī, arī teica, pēdējā laika tendence. Viņa arī pati veic pētījumu par šo tēmu. Bet konkrētāk, jāskatās pašām kādas devas vitamīnos ir, jo daudz dārgajos vitamīnos ir pārspīlēti un nevajadzīgi lielas devas dažādiem komponentiem. Tā teikt, kas pa daudz, tas pa skādi.

princesemince princesemince 14. Sep 2011, 08:02

chikitabonita, tie paši ārsti atzīst, ka dēļ šī brīža pārtikas dzimstot lieli bērni 😀

es, protams, esmu PAR dabīgu vitamīnu uzņemšanu ar pārtiku, bet man grūtniecības laikā tiešām nebija laika pierakstīt, kurā brīdī un ar kādu citu produktu kombinējot kas man ir jāēd, lai uzņemtu vajadzīgo. kā arī man sanāca rudens/ziema/pavasaris. pirmajā trimestrī apetīte bija kā bija, kad jau atgriezās augļi, ogas bija beigušies, tad tikai sakņaugi ar izcelsmi bija dabūjami.

jā, man ir liels bērns, bet viņš piedzima ar vidējiem jaundzimušā gabarītiem. tas, ka viņš ir lielāks kā vienaudži, parādījās pēc piedzimšanas un turpinās šobrīd, kad pat ar krūti vairs nebaroju 😉

14. Sep 2011, 07:49

Pirms grūtniecības sākuma,dzēru kafīju ļoti daudz,bet tagad pat virsū neskatos.!

13. Sep 2011, 19:31

SĀKU DZERT VITAMĪNUS, KAD PLĀNOJĀM BĒRNIŅU UN MAZAIS PIEDZIMIS UN VĒL TURPINU LIETOT BIO MULTI😀

13. Sep 2011, 19:18

kakene00, man zems spiediens no jaunības ir ikdiena, bet kad biju stāvoklī, vēl zemāks palika.. Galva griezās, staigāju kā žvingulī brīžiem! Tas gan bija tikai pirmos mēnešus, uz beigām kkā normalizējās. Tā kā esmu kafijas dzērāja, tad vienu krūzi ar pienu no rītiem uzraugošā vecmāte akceptēja. Var arī zaļo tēju. Bet kā viņa teica, labi ka nav augsts, ar to lielākas problēmas! 😉

13. Sep 2011, 18:10

kad dzer tothem- neoteikti jādzer c vitamīnu saturoša sula, un pēc tam obligāti jāiztīra zobi. Tothem saēd zobus. Es tiku pie 4 cauriem zobiem☹ Tikai vēlāk uzzināju, ka pei vainas tothem.

13. Sep 2011, 18:04

Varu ietiekt labu lietu- ir tāda Folla diagnostika, tur var precīzi pateik kādus vitamīnus un kādās devās vajaga.Tur kur es eju- tur strādā ar Nutrilite vitamīniem (100% dabīgi). Patiešām ļoti labi iedarbojas. Izrādās, ka dzelzs kādrez organismā trūkst, jo organismā par maz B viatmīni. bet to jau tikai Folla diagnostikā var pateikt. bet ja negribas iet uz diagnostiku, tad avr onetiti zivju eļļu (bet labu!). Ļoti reklamētā Mollers ir viena no nelabākajām!

13. Sep 2011, 17:41

Es dzeru tothema (dzelzs)

princesemince princesemince 13. Sep 2011, 17:31

kakene00, ārsts ieteica.
papildus es atbilstoši vajadzībai dzēru arī Magni, dzelzi un kalciju, bet tas viss pēc ārsta ieteikumiem.

13. Sep 2011, 17:29

Kādai bija zems asinspiediens.man tā kā slimiba!

13. Sep 2011, 17:27

Princese pati izdomaji ka jadzer,vai ārsts teica?

princesemince princesemince 13. Sep 2011, 17:26

3 mēnešus pirms plānotas grūtniecības un līdz pat pēdējai barošanas dienai. kopā sanāca bez 3 mēnešiem 3 gadus dzert 😀

13. Sep 2011, 17:26

veltucis ko tu grūtniecības laikā slimnica,sarežģījumi ?

13. Sep 2011, 17:23

Man vajag laikam vairāk kalcīja,jo iedzimta problēma ar zobiem ☹. Mammai kad es piedzimu izkrita visi zobi,un man tas ar draud ☹☹. Bet ģimenes ārsts teica jādzer dzelzs un magnījs..

13. Sep 2011, 17:13

Sakiet māmiņas,kad Jūs sākāt tos dzert?