Ko jūs iesakat labāk - iet uz kino vai labāk izlasīt grāmatu???

16. Oct, 09:50

Mūsdienās daudzi vecāki ir ļoti aizņemti ar darbiem un viņiem ir mazāk laika priekš bērniem. Vai jūs piekrītat tam, ka labāk ieslēgt televizoru, bērnu aizvest uz kino teātri vai arī nopērkat bērnam jaunu grāmatu, ko lasīt???

rita123 rita123 21. Oct 2009, 13:54

Manam puikam 4gadi tāpat kā Sandrulišh brālim.Norīta pirmais mammu ieslēdz tv.Agrāk bija,ka nevarejām vakarā izslēgt tv,kamēr puika negulēja,jo taisīja histerijas.Palies Dievam,tā vairs nav😀 Reizēm ir tā,ka izlasot grāmatu liekas,ka filma jāredz,bet pec tam ir vilšanās.Taču dažreiz ir vēl fantastiskākas sajūtas...Domāju abi vajadzīgi😀

18. Oct 2009, 17:59

Ievukīt - tad jau gan tev labi, ja mazā īpaši neskatās TV, mans mazais brālis, kā pamostās, tā uzreiz skrien un pats ar pulti ieslēdz televizoru un skatās multenes...vinjam tajā brīdī pilnīgi neinteresē, ne brokastis ēst, ne arī pārģērbt pidžammu.....☹☹☹

17. Oct 2009, 21:42

Kino reizēm būtu laba izvēle....Tik ļoti nepatīk, ka mazi bērni sēž pie televizora tik daudz stundas un skatās visu pēc kārtas, - tas gan ir traki....

16. Oct 2009, 21:50

Mūsdienās daudzi vecāki ir ļoti aizņemti ar darbiem un viņiem ir mazāk laika priekš bērniem. Vai jūs piekrītat tam, ka labāk ieslēgt televizoru, bērnu aizvest uz kino teātri vai arī nopērkat bērnam jaunu grāmatu, ko lasīt???

05. Nov 2007, 16:00

Beidzot arī Rīgā pasaku grupa! Es biju šajā vasarā izbraukuma grupā, iespaidi pārspēja cerēto, līdz grupai domāju, ka pasakas ir priekš bērniem. Tagad es zinu, ka pasakair spēcīgs instruments, lai paskatītos ne tikai no malas uz notiekošo, kā saka vadītājas, bet arī no "iekšas", tas bija super! Paldies Diānai un Ivetai par vasaras pasaku grupu!
Tagad es arī zinu, ka ir atšķirība starp vīrieša un sievietes rakstīto pasaku. Un tagad man ir arī sava pasaka!