ķeizargrieziena izmaksas

29. Dec, 04:33 smukinja86 smukinja86

Sveiki:) Esmu nolēmusi par labu ķeizargriezienam un, tāpēc, vēlos, lai pastāstāt no savas pieredzes vai paziņu pieredzes par ķeizargrieziena izmaksām:) Vairāk interesē Zemgales, Latgales pusē:)

30. Dec 2010, 11:30

Noteikti pajautāšu dakterei😀

30. Dec 2010, 11:16

Man ir jautākums - vai vīrs var būt klāt ķeizargrieziena laikā?

30. Dec 2010, 11:07

Paldies meitenes😀

30. Dec 2010, 11:04

Man ir pieredze tikai ar ķeizaru. Nekādu problēmu un šausmas tajā nesaskatu. Es nebiju samocīta, bērniņš nesamocīts. Rēta bišķiņ pasāpēja. Bet tās sāpes nav nemaz tik traki lielas. Par operāciju nemaksāju neko, jo bija plānotais. Jāmaksā tad, ja jaunā māmiņa pati izvēlas ķeizaru, bez ārstu norādēm. Summas grozās no 300Ls līdz pat aptuveni 2000 Ls

30. Dec 2010, 11:02

Esmu pārliecināta, ka ar mani viss būs ok, jo domām ir spēks😀

30. Dec 2010, 10:56

Katra sieviete jūt, kā būs labāk..😀
Esmu izstudējusi visu literatūru un video par ķeizargriezienu un man nav bailes no tā, ka sāpēs vēders...galvenais, lai bērniņš nav samocīts un es pati atcerēšos ar prieku sava bērna dzimšanas dienu😀

29. Dec 2010, 20:25

Zinu ka Kuldigas slimnica keizars maksa 500ls.

29. Dec 2010, 18:09

Meitenes Paldies par atbalstu, man vēl ir laiks, lai pakonsultētos ar dakteriem, ceru, ka varbūt tiešām vajag iet un runāt, lai uztaisa bezmaksas...

29. Dec 2010, 17:38

liigak - esmu pilnībā nolēmusi un pabrīdināju dakteri, ka izvēlēšos vienalga ķeizaru, mums ar naudu arī pagrūtāk, kaut arī abi strādājām, bet algas ir mazas, tāpēc ir doma naudiņu aizņemties, lai pienācīgi sagaidītu savu mazulīti😀

29. Dec 2010, 17:26

Lasu te daudz negatīvu viedokļu par ķeizaru, bet ja man būtu lieki tie 400ls es arī izvēlētos ķeizaru, lai gan man nav nekādu veselības problēmu vienkārši domāju ka dzemdības ir vienkārši briesmīgas! Par cik esmu pārcietusi operācijas, zinu ka pēc operācijas sāpes ir tīras nieks salīdzinājumā ar to murgu kam jāiziet cauri dzemdībās, lai gan katrai jau mēdz būt savādāk.

29. Dec 2010, 17:25

Man Gulebenes slimnīcas dzemdību nodaļā strādā viena paziņa, vēl neesmu dzirdējusi, ka viņa būtu palikusi bez darba, vai aizgājusi strādāt citur...

29. Dec 2010, 17:24

zemene, nav tiesa.
Vēl šogad maijā dzemdēju Gulbenē, tā ka Gulebenes dzemdību nodaļas slēgšana pagājušajā gadā ir tikai baumas.
Zinu tikai, ka tur ir tā, ka ir Balvu& Gulbenes slimnīcu apvienība - iespējams, ka vienu periodu dzemdētājas pieņem Balvos, otru Gulebenē un tad atkal mainās.

29. Dec 2010, 17:24

zemene - Liels Paldies, Madona man uz pusi tuvāk😀

29. Dec 2010, 17:19

Manuprāt Gulbenes dzemdību nodaļu slēdza jau pagājušogad...
Bet varu pastāstīt par Madonas dzemdību nodaļu -
ķeizars pēc paša vēlmes maksā 400ls, cenā ietilpst arī lukss (ģimenes) palāta, kas tā diennaktī izmaksā 10ls, tātad sanāk 350ls par operāciju un 50ls par palātu, jo pēc ķeizara slimnīcā jāpavada piecas nevis tikai trīs dienas.
Personāls tur ir pretimnākošs, atmosfēra patīkama, lai uzzinātu sīkāk sazinieties ar viņiem pati - http://www.madonasslimnica.lv/?p=2526&pp=2351&lang=746
un aizbraucat apskatīties, aprunāties.
Pati esmu tur dzemdējusi un arī savu otro savu bebuku laidīšu pasaulē Madonā 😀

29. Dec 2010, 17:18

Avene - nēesmu no Gulbenes, bet, piekrītu, ka mazpilsētās viss ir savādāk un arī lētāk, tikai tāpēc doma braukt uz Gulbeni😀

29. Dec 2010, 17:16

esmu jauna, man 24 gadi, un kardiologa slēdziens ir tāds - par ātru skrien sirds, atrodoties gan pie slodzes(veloergometrija), gan miera stāvoklī..izteiktas kaites man nav, bet nevar teikt, ka ar sirdi viss ok..
Esmu izvēlējusies par labu ķeizaram!

29. Dec 2010, 17:15

smukinja86, varbūt esi no Gulbenes?
Es agrāk dzīvoju Gulbenē.

Palāta mums bija ne tā īpašā ģimenes palāta ( tā ja nemaldos maksāja ls 5), jo tolaik bija papilna nodaļa un tā jau bija aizņemta. ad nu mums iedeva parasto palātu ar 3 gultām, kurā dzīvojām vieni paši un varējām uzņemt ciemiņus.

Par personālu... Tajās 6 dienās, ko tur pavadīju dežūrēja 3 vecmātes. Visas bija ļoti jauka,s laipnas, petrimnākošas. Tādās mazpilsētu slimnīcās liela priekšrocība ir tam, ka viss nenotiek pēc konvejera principa. Pie Tevis bieži nāks aptaujāties un apraudzīt, vai viss kārtībā. 😀 Un tas manuprāt, ir tikai pozitīvi. Visu laipni parāda un apstāsta.
Dzemdības pieņēma vecmāte Ilze un dakteres Elksne un Skrastiņa. Abas jaukas.
Arī bērnu ārste ir ļoti gādīga un likaš ļoti zinoša.

Neviena mana paziņa, radiniece, draudzene, kas dzmdējusi šajā dzemdību nodaļā nav neko sliktu teikušas. Zinu, ka uz Gulbeni brauc pat no Rīgas dzemdēt.

29. Dec 2010, 17:12

Man ari bija problemas ar sirdi,man pa daudz perikarda skidrums bija,bet vienalga lika pasai dzemdet,neko piedzemdeju,un par sirdi neviens pat neuztraucas.Man ari bija bailes,domaju ka no spiediena nabaga sirsnina neiztures,tpu iztureja.😀

29. Dec 2010, 17:12

nu tā problēmiņa, lai paliek pie manīm😀

29. Dec 2010, 17:08

Viņa saka, ka mana problēma nav tik liela, lai valsts apmaksātu man operāciju..

29. Dec 2010, 17:03

Man ir nelielas problēmas ar sirsniņu, bet daktere kaut kā tam nepievērš uzmanību, tāpēc baidos riskēt un zinu, ka vēlos ķezargriezienu..

29. Dec 2010, 17:01

liigak - Mīļš Paldies😀

29. Dec 2010, 16:54

Es arī domāju taisīt ķeizaru Gulbenes slimnīcā un ņemt ģimenes palātu, kurā būsim visi trīs😀
AVENE - pastāsti vairāk par Gulbenes slimnīcas personālu?

29. Dec 2010, 16:50

Manā gadījumā par ķeizargrieziena nepieciešamību ārsti izlēma tad, kad dzemdības jau bija sākušās. (bija sarežģījumi). Tātad, to nevēlējos es pati, bet tā bija akūta nepieciešamība.
Kopā ar palātu, kas dienā maksāja ls 3 (dzīvojām tur trijatā - es, bēbīša tētis un bēbītis) un kur sabijām 6 dienas, man dzemdības izmaksāja ls 37. (Gulbenes slimnīcā)
Tā, ka man izmaksas par ķeizargriezienu bija niecīgas. Līguma nebija.
Bija jāmaksā tikai par kaut kādu speciālo komplektu ķeizargriezienam.

29. Dec 2010, 16:33

Sveiki😀
Esmu nolēmusi par labu ķeizargriezienam un, tāpēc, vēlos, lai pastāstāt no savas pieredzes vai paziņu pieredzes par ķeizargrieziena izmaksām😀
Vairāk interesē Zemgales, Latgales pusē😀