Kāpēc tā un ko tas nozīmē?

30. Apr, 09:18 DaceT DaceT

Man jau rit 41 pirmā nedēļa. Bet nu jau otro dienu ir tā dikti jocīgi. Nu kontrakcijas tās noteikti nav, bet varbūt arī ir, es nezinu. Bet punča bērns dikti ārdās un vēdera lejas daļā nāk tādas sāpes ka varētu lēkāt. Bet viņām nav tāds konkrēts starplaiks, viņas uznāk tad tik pat ātri pāriet un tad atkal sākas.Uz slimnīcu par velti aiztriekties negribās pirmdien tāpat sūtīs:)

DaceT DaceT 30. Apr 2011, 10:06

man tā slimnīca tālu jābrauc no Saldus uz Kuldīgu. Es jau tad ātros saukšu. Tik jau bija izlemts ka līdz 2. maijam nekā tad sūtīs stimulēt. Tas nozīmē ka pirmdien tāpat jābrauc un ja mani atsūta atpakaļ tagad tad es no dusmām laikam pārsprāgtu😀

DaceT DaceT 30. Apr 2011, 10:01

Es traki uztraucos jo pati nesaprotu kas ar mani notiek☹

DaceT DaceT 30. Apr 2011, 09:59

pagulēju uz kreisā sāna, sāpēja mazāk bet tāpat sāpēja. Sajūta tāda ka tur k-kas spiežās. No rīta bija k-kādi izdalījumi, tādi kā puņķi, nesmuki, bet ne daudz. Tas varētu būt tas gļotu korķis?
Un ja man 41 nedēļa viņi var mani vēl mājās atsūtīt atpakaļ?

DaceT DaceT 30. Apr 2011, 09:34

Bet man tas viss pāriet pēc laiciņa un tad viss no gala sākas. Tāpēc vēl šaubos, tā jau vairākas dienas.

DaceT DaceT 30. Apr 2011, 09:18

Man jau rit 41 pirmā nedēļa. Bet nu jau otro dienu ir tā dikti jocīgi. Nu kontrakcijas tās noteikti nav, bet varbūt arī ir, es nezinu. Bet punča bērns dikti ārdās un vēdera lejas daļā nāk tādas sāpes ka varētu lēkāt. Bet viņām nav tāds konkrēts starplaiks, viņas uznāk tad tik pat ātri pāriet un tad atkal sākas.Uz slimnīcu par velti aiztriekties negribās pirmdien tāpat sūtīs😀