Kājas.

06. Mar, 12:08 DaceT DaceT

Man šobrīd 31 nedēļa pēc USG 33-34 un pamanīju ka pampst kājas un roku pirksti. Līdz vakaram kājas riktīgi sapampst, sajūta pretīga.Pampst no ceļgala līdz pat kāju pirkstiem , visizteiktāk ir pie potītēm. Tam tā jābūt vai labāk sazināties ar dakteri?

DaceT DaceT 06. Mar 2011, 14:20

man atkal vecmāte teica vairāk šķidrumu dzert. Dīvaini😃 Jap es vakar kārpīju ar gredzenu nost ar ziepēm , savādāk vairs nevarēja😃

06. Mar 2011, 14:06

shinoda4, kad ej gulet zem kajam paliec spilvenu ,lai vinas ir nedaudz augstak 😉
varbut ka palidzes.

06. Mar 2011, 14:04

Man ļooti palīdzēja kompresijas zeķes, līdz ar to kājas nepampa, bet no roku pirkstiem nācās novilkt laulību gredzenu 😀 Tiklīdz mazā piedzima, tā arī pampumi nogāja un viss bija labi, tā kā meitenes turaties un skalojiet kājas ar vēsu dušu un turiet augšā, kā arī samaziniet sāls lietošanu un mazāk lietojiet šķidrumu.

DaceT DaceT 06. Mar 2011, 12:08

Man šobrīd 31 nedēļa pēc USG 33-34 un pamanīju ka pampst kājas un roku pirksti. Līdz vakaram kājas riktīgi sapampst, sajūta pretīga.Pampst no ceļgala līdz pat kāju pirkstiem , visizteiktāk ir pie potītēm. Tam tā jābūt vai labāk sazināties ar dakteri?