Kādas bija pazīmes pie zobiņu nākšanas jūsu mazuļiem?

12. Sep, 07:25 DaceT DaceT

Vēlējos zināt citu māmiņu pieredzi zobiņu nākšanas periodā...

princesemince princesemince 12. Sep 2011, 21:18

jā, es esmu devusi Nurofen, bet tas bija pēc gada vecuma - tad tikai arī uzzināju, ka šādi var noņemt sāpes. mums ārsts iesaka lietot pusi no vecumam atbilstošās Nurofen devas. arī esmu piedzīvojusi, ka bērns pēc tam kā nomainīts.
esmu dzirdējusi pozitīvas atsauksmes par Dentokind. tā kā pašas bērnam tik vēl 2 zobiem jāiznāk, īsti negribu nelietderīgi pirkt, jo iekšā 150 tabletes.

DaceT DaceT 12. Sep 2011, 21:05

Ja tie ir zobiņi kas mazajam rada nemierīgu prātu tad jā tie ir pirmie😀 Mums tagad 4 mēn un divas nedēļas😀

DaceT DaceT 12. Sep 2011, 21:03

iewinna man bebis nedzer ne tēju ne ūdeni. Visu spļauj laukā😃 Man vēl tāds jautājums - vai esat devušas saviem mazuļiem Nurofen??? Kāda bija reakcija? Es savējam iedevu un viņš man ņēma un aizmiga jau pusstundu pēc zāļu ieņemšanas, plkst bij tikai 7, lai gan parasti 4u4ēt ied ap deviņiem, desmitiem...

DaceT DaceT 12. Sep 2011, 19:43

Manam mazajam šobrīd ir caureja, nav stipri bet ir...iepriekšējās vienas reizes vietā tagad vēderiņs iziet 4-5 reizes un ir šķidrs. Kaka normāla, dzeltena protams ja nav plūmju biezenīti ēdis, ja ir tad kaka tumša, bet ne zaļa. Siekalas iet pa gaisi un pirksti vislaik mutē. Apakšā smaganiņa izskatās bišku sapampusi - bet nemāku teikt vai tur zobiņš nāk. Tad kad stiprāk uzspiežu viņš man sāk kost un īdēt...

princesemince princesemince 12. Sep 2011, 19:34

pie pirmā zoba nebija nekādas - vienkārši parādījās pirmais zobs. pie otrā sāka siekaloties. no 5.-8. bija 39 temperatūra, šķidrs vēders, bet šādi bija 2x pa 3 dienām, kamēr zobi tiešām iznāca. 9.-16.nāca pusgadu, ik pa pusotram mēnesim 3 dienas stāvēja 39 temperatūra, tad pazuda, kamēr vienā mēnesī iznāca visi 4 acu zobi un visi 4 mazie dzerokļi. tad nākošie 2 nāca atkal kādu pusgadu, bet tā 3 dienu temperatūra bija 2x. kad paši zobi spraucās ārā, tad piedzīvoju to, ko nozīmē asiņojoša smagana pie zobu šķelšanās.
šobrīd ir gandrīz 30 mēneši, vēl 2 zobiem tuvāko 3 mēnešu laikā būtu jāiznāk, lai būtu visi 20. pagaidām nekas par to neliecina.

DaceT DaceT 12. Sep 2011, 19:25

Vēlējos zināt citu māmiņu pieredzi zobiņu nākšanas periodā...