Kad pats ejot uz podiņā vilks bikses nost?

03. Nov, 09:55 budzis_2012 budzis_2012

Mums šomēnes būs divi gadi. Pēdējās dienās sāku aizdomāties par to, kad tad īsti bērns sāks pats vilkt bikses nost ejot uz poda? Cik vecs bija Jūsu bērniņš kad sāka to darīt? :)

04. Nov 2011, 10:06

Mums šonakt bija pirmā sausā nakts! 😀 Arī pampēri neuzvilku, jo atteicās. Es viņam katru vakaru jautāju, vilksim vai nevilksim pampu. Tāpat daru arī kad esjam ārā, tepat pie mājas.

LaimīgāPriede LaimīgāPriede 04. Nov 2011, 00:23

pamperi ka'tādi nav jau no šā gada jūlija beigām/ augusta sākuma.
ne pa nakti,ne dienu. izguļ nakti sausu/ diendusas sausas

LaimīgāPriede LaimīgāPriede 04. Nov 2011, 00:20

meitai 1g6mēneši jau kā menesi iet pati uz poda un novelk bikses.
no 1g 3mēneši ar astīti teju vai 1g4mēneši pati prasa/saka kaka, bikses nost un viss tiek izdarīts.

princesemince princesemince 03. Nov 2011, 19:54

man tam 60X120 mala ir kaut kādus 25cm plata. es pat domāju, ka es šo varētu uzmaukt uz 70x140 gultas, bet mēs skatāmies uz 70x160cm, līdz ar to palagi tikai pēc pasūtījuma.

princesemince princesemince 03. Nov 2011, 19:37

susiite, pagaidām meklēju 😀 arī esmu atradusi tikai tādus, kas ir uz 60X120. grasāmies savu "metriņu" pārlikt lielākā gultā, bet nav mitrumnecaurlaidīgā palaga uz tādu izmēru.
no otras puses - viņš šajā gultā pēdējā laikā tik reti čurā, ka apsveru domu iztikt ar vienreizējiem paladziņiem. ja sāks čurāt bieži "jaunajā" gultā, pirkšu tās apakšā paklājamās virsmas, ko var mazgāt, izžāvēt un lietot atkal.

03. Nov 2011, 19:33

Man arī interesē, kur var nopirkt tos paladziņus?

03. Nov 2011, 19:33

nu varbut es jaucu, bet ieraksti jysk majaslapas mekletaja varbut atradis!
bet var tak izlidzeties ar vaskadranu vai ka budzis ar maisinu!

03. Nov 2011, 19:21

princesemince, ka jau mineju vina man ari nakti prasas uz poda, ja gribas curat, bet tas ir LOTI reti, un tomer drosibas pec es lieku pamperu! un tris pamperi menesi, tas ir tas maksimums!
susiite ir ari 90x200 tads paldzins! tikai neatceros kur tiku redzejusi, man liekas, ka jysk!

princesemince princesemince 03. Nov 2011, 18:37

sisis, domā, ka tā viņa ātrāk apradīs ar domu, ka diskomforts no čurāšanas gultā, ja pa kluso pamperu velc?

03. Nov 2011, 18:03

manai vecakajai slapja gulta ari nesagadaja diskomfortu, bet es tomer izlemu par labu vienreizejiem paladziniem kad pamperus neliku, bet man to pamperu vieglak uzlikt! vinu parasti uzlieku, kad meitaa jau gul, lai nerodas pieradums gulet ar pamperu!!

princesemince princesemince 03. Nov 2011, 17:56

kā jau es minēju - man bija superpārsteigums, ka bērnam tas diskomfortu vispār nesagādāja! tā kā es 2 gadus naktīs nebiju gulējusi, tad man bija tāds miega bads, ka arī speciāli necēlos pārbaudīt, vai viņš ir vai nav slapjš. ja pats pamodās, tad ņēmu sev blakus 😀

03. Nov 2011, 17:54

nja, bet ja nepamani nakti, ka mazais apcurajies, tad sanak bernukam gulet slapjuma! ☹

princesemince princesemince 03. Nov 2011, 17:52

es nopirku tādu frotē palagu ar gumijām, kas vienkārši nelaiž cauri mitrumu. ja gulta slapja - izmazgā, izžāvē un lieto atkal 😀

03. Nov 2011, 17:10

😃 Es esmu bijusi diezgan " oriģināla" , mums zem paladziņa ir lielais miskastmais...

03. Nov 2011, 16:55

mana draudzene liek vienreizejos paladzinus, bet liek virs liela palaga, lai, ja gadas pelkite, nav slapkj lielais palags un lai mazais negul slapjuma!

03. Nov 2011, 16:20

o, man ar tieši šis jautājums aktuāls. Par nakti bez pampera. Ko jūs likāt zem paladziņa, lai matracis nepaliktu slapjš? Tos vienreizējos paladziņus?

princesemince princesemince 03. Nov 2011, 11:34

es pie sava atklāju, ka nepastāv liela likumsakarība starp izdzertā šķidruma daudzumu pirms gulētiešanas un slapju gultu. var dot dzert daudz un nepiečurās, kamēr nedzers neko un piečurās. tas ir jāpieņem kā "vienkārši gadās" pasākums 😀

03. Nov 2011, 11:19

VOU! Mēnesī trīs pampēri! Apsveicami 😀 Mums gan kādas vairāks reizes vairāk 😃

03. Nov 2011, 11:15

es meitai stundu vai divas pirms iesanas gulet nedodu dzert un vina ari neprasa, pirms pidzamas vilksanas aiziet uz podina, izspiez curinu un tad pa nakti pampers ir sauss! lai ari ja vinai gribas nakti curat, vina prasa, bet ir reizes, kad ir parak salds miedzins, tad iecura pampera, bet lielakoties pampers ir sauss, mums menesim pietiek ar tris pamperiem!

03. Nov 2011, 11:10

Tās naktis kad viņš ir gulējis bez pampēra es liku kā pārbaudes, biju sagatavojusies (jau maliņā bija salikts jauns gultas veļas komplekts), Tomasam ar nebija nekāda diskomforta gulēt slapjumā 😀 Aizvakar naktī ar gulēja bez pampēra, biju kaut kā aizmirsusi uzvilkt 😃 Un biju patīkami pārsteigta kad čura bija tikai vienu reizi.

03. Nov 2011, 11:10

man vecaka meita jau menesi velk bikses pati nost, ja vien nav ar lencem! tagad vinai 1 g un 8 men!

princesemince princesemince 03. Nov 2011, 11:04

mums sanāca diezgan kurioza situācija - naktīs, kad bija pampers, čurāja reti, vidēji 1x nedēļā, bet, kad noņēmām pamperu, naktīs sāka čurāt bieži, protams, gulta slapja. bija tāds režīms izveidojies - 3 naktis sausas, 2 - slapjas, 3 - sausas, 2 - slapjas. un tā kādus 3 mēnešus, kamēr pamazām beidzās. naktīs neceļās čurāt, bet iztur līdz rītam. tāpat te nesen gadījās viena slapjā nakts, lai arī pirms tam mēnešus 3 nebija gultā čurājis.
mums tā nakts pampera noņemšana sanāca no 2 gadu un 1 nedēļas vecuma. īstenībā jau varēju arī ātrāk, vienkārši nevarēju saņemties, kā rīkošos, kad bērns naktī gultu piečurās. bet bija vienkārši, jo viņš pačurāja un pat nepiecēlās dēļ diskomforta. kaut kā sanāca, ka nedēļu pēc tam, kad nakts pampers bija noņemts, diezgan bieži sāka izgulēt visu nakti bez pamošanās. līdz ar to smējāmies - ja būtu ātrāk zinājuši, ka beidzot sāksim naktīs gulēt, būtu ātrāk to pamperi ņēmuši nost.
nu, jā, līdz nakts pampera noņemšanai 3 mēnešus kā pats gāja uz poda. prasīties uz poda gan sāka tikai vēl pēc 3 mēnešiem.

03. Nov 2011, 10:56

Pampērītis pa nakti vēl nav sauss, bet nu sačurātais sāk palikt mazāk 😀

03. Nov 2011, 10:41

Ok, tad laikam jāsāk biki vairāk stimulēt vilkt pašam bikses nost, jo līdz šim to neesmu darījusi.
Kā Jums gāja praksē - naktis bez pampēra? Es nezinu kad man tā īsti sākt to darīt? Esam kādas četras reizes gulējuši nakti bez pampēra, bet no rīta pieceļamies slapji, pusdienslaiku gan noguļam smuki, sausi.

princesemince princesemince 03. Nov 2011, 10:33

kad nedēļa bija pagājusi, kopš pats gāja uz poda (tikmēr staigāja bez biksēm, jo prasīties neprasījās), sākām vilkt mazās biksītes, kuras sāka pats vilkt nost. vēl pēc nedēļas sākām jau biksītes un šortus vai garās bikses "trenēt" vilkt nost. vecums bija starp 1 gada 9 un 10 mēnešiem.

03. Nov 2011, 09:55

Mums šomēnes būs divi gadi. Pēdējās dienās sāku aizdomāties par to, kad tad īsti bērns sāks pats vilkt bikses nost ejot uz poda? Cik vecs bija Jūsu bērniņš kad sāka to darīt? 😀