kā zināt, ka pietiek?

11. Jan, 03:22 Muuna Muuna

Sveikas, māmiņas! Gribēju jautāt par barošanu ar krūti - kā, lai saprot, vai tam bēbim (1 mēnesis) ar manu pienu pietiek? Es šobrīd pilnīgi nevaru saprast, vai mazajam vakarā ir vēdergraizes, vai arī varbūt piena par maz. It kā taču piens vakaros parasti ir mazāk. Nesaprotu, kāpēc viņš raud. Pie krūts nomierinās, bet pēc brīža atkal iet vaļā opera. Pamperus šmucējam riktīgi daudz, kas it kā liecina, ka viss kārtībā. Trešdien mums jābrauc pie dakteres uz viena mēneša vizīti. Baidos, ka pēc šitā stāsta viņa liks piebarot ar kādu maisījumu. Bet man tā negribas ;( , jo mammas piens vislabākais. Varbūt kāda var pateikt, cik ml mammas piena tāds mazucis apēd? Kā jūs zinat vai zinājāt, ka bēbim nepietiek? Ēd viņš normāli ik pēc kādām 2,5 - 3 stundām un vienmēr ir mierīgs pēc tam, bet nu jau kādu trešo dienu vakaros ir ritīgi trači.. ;(

Muuna Muuna 12. Jan 2010, 22:53

Paldies 😀 Man jau arī šķiet, ka visdrīzāk vainīgs ir vēders un purkšķināšanās, nevis piens 😀

Muuna Muuna 11. Jan 2010, 15:22

Sveikas, māmiņas!

Gribēju jautāt par barošanu ar krūti - kā, lai saprot, vai tam bēbim (1 mēnesis) ar manu pienu pietiek? Es šobrīd pilnīgi nevaru saprast, vai mazajam vakarā ir vēdergraizes, vai arī varbūt piena par maz. It kā taču piens vakaros parasti ir mazāk. Nesaprotu, kāpēc viņš raud. Pie krūts nomierinās, bet pēc brīža atkal iet vaļā opera. Pamperus šmucējam riktīgi daudz, kas it kā liecina, ka viss kārtībā. Trešdien mums jābrauc pie dakteres uz viena mēneša vizīti. Baidos, ka pēc šitā stāsta viņa liks piebarot ar kādu maisījumu. Bet man tā negribas 😥 , jo mammas piens vislabākais. Varbūt kāda var pateikt, cik ml mammas piena tāds mazucis apēd? Kā jūs zinat vai zinājāt, ka bēbim nepietiek? Ēd viņš normāli ik pēc kādām 2,5 - 3 stundām un vienmēr ir mierīgs pēc tam, bet nu jau kādu trešo dienu vakaros ir ritīgi trači.. 😥