kā sagatavoties ķeizaram

20. Jun, 07:36 smukinja86 smukinja86

Man pēc dažām dienām būs ķeizars, sakiet, kā Jūs sagatavojaties tieši psiholoģiski... Kāda bija pašsajūta pēc ķeizara?

21. Jun 2011, 01:02

Līdzi daudz negāzēta ūdens. Lasāmviela laika kavēšanai pirmsķeizara dienā. Var arī labu konjaciņu pēcanestēzijas drebuļiem (vecmāte ieteica).

20. Jun 2011, 23:42

😀 Man arī bija neplānotais ķeizars. Tad, kad paziņoja par to, ka vajag, tad morāli sapratu, ka ārsti zina, ko dara un tātad tas ir nepieciešams, uzticējos viņiem, lai gan bija nedaudz bail, jo biju jau gatava, ka mazā tūlīt tūlīt man "pašai piedzims".
Smukinja86 , iesaku nopirkt pēcdzemdību elastīgo jostu - tā lieliski palīdz sevišķi pēc ķeizara, ka arī palīdz savākt punci (to efektīvi ir lietot pirmās divas nedēļas pēc dzemdībām). Pēc operācijas, kad sāksi staigāt, dari visu pakāpeniski, necenties uzreiz iet ierastajā tempā 😀 Lai veicas!

20. Jun 2011, 21:03

svarīgi ir būt pašai mierīgai ..es biju ļoti sabijusies, kā rezultātā bija grūtāk atlabt-kad anestēzija gāja ārā, muskuļus vilka tādā kā nekontrolējamā trīceklī,sajūta nav no tām patīkamākajām. Personāls teica ,ka tas no tā, ka ļoti uztraucos pirms tam.
pēc ķeizara pēc iespējas ātrāk jāsāk kustēties, celties kājās u.t.t.tikai ļoti uzmanīgi, jo var noreibt galva.

20. Jun 2011, 19:58

Viss kārtībā mani nesabaidīja😀
Gribētos vēl kādu pieredzi😀

20. Jun 2011, 19:36

Man pēc dažām dienām būs ķeizars, sakiet, kā Jūs sagatavojaties tieši psiholoģiski...
Kāda bija pašsajūta pēc ķeizara?