Kā rīkoties pašai atradinot bērnu no krūts?

29. Mar, 02:43

Gribēju uzzināt kā rīkoties pašai atradinot bērnu no krūts. Esmu dzirdējusi dažādas versijas:1) ka nevajag neko darīt, jāļauj pienam pašam pazust, kaut arī ir nepatīkami, paciesties, 2) ja ir grūti atslaukt mazliet, tikai tik daudz, lai nebutu nepatīkamā sajūta. Kā ir īsti pareizi? Cik ilgā laikā tas vispār pāriet?

30. Mar 2010, 23:07

Es darīju ta ka vienkārši aizbraucu uz pāris dienām prom no mazās, mājās palika tētis ar pudelīti un pats baroja....Radināju nost, jo pašai bija grūti, ka netiku nekur projām un skolu gribeju pabeigt, bet mazā vēl pie pupa ļoti bieži prasījās....
Un tā atradināju pamazām, sāku dot aizvien mazāk pienu, ja krūtis sāpēja, tad mazliet atslaucu...pamocījos kādas 3 nedēļas, kamēr pārgāja...
MARITAV-man arī bija grūti atslaukt, bet centos tāpat....

29. Mar 2010, 14:43

Gribēju uzzināt kā rīkoties pašai atradinot bērnu no krūts. Esmu dzirdējusi dažādas versijas:1) ka nevajag neko darīt, jāļauj pienam pašam pazust, kaut arī ir nepatīkami, paciesties, 2) ja ir grūti atslaukt mazliet, tikai tik daudz, lai nebutu nepatīkamā sajūta. Kā ir īsti pareizi? Cik ilgā laikā tas vispār pāriet?