Kā pārtraukt barošanu ar krūti?

26. Sep, 08:13 DaceT DaceT

Tā kā pirmajos mazuļa mēnesīšos man aptrūkās pieniņš, nācās mazo piebarot ar maisījumu, Laika gaitā krūti viņš sāka ņemt aizvien jo retāk, tagad vispār negrib ņemt neparko. Tikai pudeli. Pieniņš man gan pietiek tikai reizei 24 stundas, krūtis tad paliek cietas un sāpīgas...Parasti viņš izzīda tagad vairs negrib uzreiz sāk bļaut. Tad nu jautājums kā pārtarukt, ir tikai ši viena reize, bet ko darīt lai tas piens vairs neražojas?

princesemince princesemince 26. Sep 2011, 08:40

parasti jau vienkārši beidz dot, tad arī 3-4 dienu laikā sāpīgums pazūd.
personīgi es gan neizjutu vispār nekādu diskomfortu, kad beidzu barot. arī bija 2 nedēļu garumā palikusi tikai vairs pēdējā ēdienreize - no rīta pēc pamošanās.
man vēl kādu pusgadu pēc tam, ja krūti piespieda, tas nāca ārā ar strūklu, lai gan bērnu nebaroju. nu ir pagājuši 9 mēneši, ar strūklu nenāk, taču piens krūts galā tāpat parādās. varbūt tas tādēļ, ka es diezgan ilgi baroju, kā arī līdz pusotram gadam praktiski baroju pēc pieprasījuma, reizēm pat līdz 15 reizēm diennaktī - bija man liels krūtsmīlis 😀

DaceT DaceT 26. Sep 2011, 08:13

Tā kā pirmajos mazuļa mēnesīšos man aptrūkās pieniņš, nācās mazo piebarot ar maisījumu, Laika gaitā krūti viņš sāka ņemt aizvien jo retāk, tagad vispār negrib ņemt neparko. Tikai pudeli. Pieniņš man gan pietiek tikai reizei 24 stundas, krūtis tad paliek cietas un sāpīgas...Parasti viņš izzīda tagad vairs negrib uzreiz sāk bļaut. Tad nu jautājums kā pārtarukt, ir tikai ši viena reize, bet ko darīt lai tas piens vairs neražojas?