Kā notīrīt aplikumu no mēlītes???

16. Jun, 10:41 DaceT DaceT

Mazajam uz mēlītes ir balta aplikuma kārtiņa, gribas notīrīt. daktere teica lai aptinu ap pirkstu marli un notīru bet man tas pirksts par lielu sanāca tikai pašu galiņu notīrīt...mazais ja pats žākstās:(

DaceT DaceT 17. Jun 2011, 20:23

ta jau ta ir sene man mazajam jo ar krutsgaliem ar problemas. surkst un ir apsartusi

princesemince princesemince 17. Jun 2011, 16:32

ir piena sēnīte un ir vienkārši aplikums - hanny taisnība. tikai dakteris var ieteikt - kā un vai vispār vajag cīnīties 😉
ja būtu piena sēnīte, tad to māmiņa pamana arī tādā veidā, ka krūts gali kļūst sāpīgi, sūrst - viens no variantiem, kā varētu sliekties domāt par piena sēnītes esamību.

princesemince princesemince 16. Jun 2011, 11:02

jā, šīs metode ar marlīti arī ir vienīgā, bet es tā arī nesaņēmos - beigās tāpat pats tas aplikums nogāja uz 3-4 mēnešu vecumu 😀

16. Jun 2011, 10:46

Nu tā ir tāda nedaudz cīņa. Bet to marlīti pamērcē sodas ūdentiņā. Es mēģināju kādas 2--3 reizes tā ciešāk gar mēli nobraukt, bet vispār tas aplikums pats noiet, tad atkal uzrodas, atkal noiet...

DaceT DaceT 16. Jun 2011, 10:41

Mazajam uz mēlītes ir balta aplikuma kārtiņa, gribas notīrīt. daktere teica lai aptinu ap pirkstu marli un notīru bet man tas pirksts par lielu sanāca tikai pašu galiņu notīrīt...mazais ja pats žākstās☹