Kā atradināt 2 gadnieku no pupa?

23. Dec, 12:23

Nezinu kā lai atradinu no pupa bērnu, kam ir 1 gads un 11 mēneši, tūlīt būs 2 gadi? Mums ir ta vaina, ka vins nemaz savadak nemak iemigt. ir izmēģināti visi atradina''sanas varianti, nekas mums neder. Ir apnicis naktīs 3 - 4 reizes celties'! Vai vēl ir kāda, kas šājā vecumā vēl taisās atradināt, varbuut ir kādi labi padomi? Mazākiem jau vieglāk izdodas ši lieta!

29. Dec 2009, 11:49

mana māsa savu meitiņu viegli atradināja,vnk pateica ka vairs nav piena,un Tīna arī vairs neprasīja😀
Kaut arī es savu meitiņu baroju ar maisījumu,viņa man ļoti bieži ceļas pa naktīm augšā un prasa ēst un ja iedodu tēju tad pudeli lido pa gaisu😀

28. Dec 2009, 18:52

man paziņa savu bērnu baroja vēl 3,5gados:/ pat nezinu kā tikusi galā???VArbut lai tetis iet pie maza, lai bebis nesajustu tavu pienu, un paauklē lai aprod mazais.

mamma27 mamma27 28. Dec 2009, 15:22

mums tas pats.1gads un 9 mēn.bet nu esmu apņēmusies paciest to trako bļaušanu,ja tāda būs un no jaunā gada vienkārši nedot naktī un viss. celšos ,nēsāšu un darīšu visu ko bet nedošu pupu.domāju ,ka nu pietiek .cik tadvar😀)

23. Dec 2009, 12:23

Nezinu kā lai atradinu no pupa bērnu, kam ir 1 gads un 11 mēneši, tūlīt būs 2 gadi? Mums ir ta vaina, ka vins nemaz savadak nemak iemigt. ir izmēģināti visi atradina''sanas varianti, nekas mums neder. Ir apnicis naktīs 3 - 4 reizes celties'! Vai vēl ir kāda, kas šājā vecumā vēl taisās atradināt, varbuut ir kādi labi padomi? Mazākiem jau vieglāk izdodas ši lieta!