Jautājums par dzīvokļu rindām...

06. Apr, 01:51 DaceT DaceT

Es zinu ka kādreiz griežoties pilsētas domē varēja stāties rindā lai dabūtu dzīvokli. Varbūt kāda šādā veidā ir tikusi pie sava miteklīša vai stāv rindā...Kādi faktori tiek ņemti vērā? Un kur tieši man jāgriežas?:)

DaceT DaceT 06. Apr 2011, 18:24

amorin palīdzēja puiša tēvocis. Viņš nolika visus pie vietas. Nu skaidrā latviešu valodā pateica ka cūklopiem te nava vietas un ka man būs mazulis un nebūs nekāda uzturēšanās manās telpās. Ar to vīreni gan ir kā ir un ar puiša vecmāti ar. Riktīgās klačkenes un viss. Nav ko ņemt galvā.
Bet vārdu sakot viss ir k-kā atrisinājies vairāk vai mazāk bet par labu man😀

DaceT DaceT 06. Apr 2011, 18:21

Bet ja māmiņa skaitās kā maznodrošinātā...Precējušies ar savu otro pusīti arī neesam. Pareizāk laikam būtu griezties pilsētas domē. Mēģināsim😀

06. Apr 2011, 14:54

es domāju ka vajag aiziet uz to rigas domi komunālo departamentu un tjur visu iztāstitu kas un kā.

06. Apr 2011, 14:40

Mani arī interesē šis jautājums. 😀

06. Apr 2011, 14:33

Kādi vispār ir nosacījumi, lai tiktu šādā rindā? Vai kada, lūdzu, varētu pastāstīt..

06. Apr 2011, 14:28

es stavu rindā jau 4.gadi.tagad esmu 143.nezinu cik vel sanāks ilgi stāvēt.bet es tāvu pēc tā ka es bērnu namā dzivoju.gāju uz rīgas domi iesniedzu visu nepieciešamo un tad paņēma mani ŗinda.man pienāksies 2.izst.dz.jo man ir meita un gaidu puiku.

DaceT DaceT 06. Apr 2011, 13:51

Es zinu ka kādreiz griežoties pilsētas domē varēja stāties rindā lai dabūtu dzīvokli. Varbūt kāda šādā veidā ir tikusi pie sava miteklīša vai stāv rindā...Kādi faktori tiek ņemti vērā? Un kur tieši man jāgriežas?😀