Influcid un Sinupret (tabletēs)

01. Feb, 10:17 princesemince princesemince

vai ir pieredze šo tablešu lietošanā mazam bērnam? devas un biežums? pati lietoju pēc kāda no agrāko ģimenes ārstu ieteikuma, bet esošā šādas nepārzina. labprāt dotu bērnam, kad nepieciešamība, tā kā homeopātiskas, tikai devas nevaru saprast.

princesemince princesemince 07. Apr 2011, 12:38

es sāku šonedēļ dot pa 1 tabletei 3x dienā, tā plānoju pirmās 2 nedēļas dot, pēc tam profilaktiski pa 1 tabletei, kamēr beigsies pudelīte, tad jau klāt būs jūnijs un ceru - siltā saulīte. tā ziema trakoti ievilkās un sākām abi marta sākumā tā nopietnāk slimot. tagad tās peļķes, bērns kārtīgi uz vēdera izpeldās 2x dienā - iesnas pārāk ieilgst 😀
tā kā rudenī ceru uz vietu b/d, vēlējos uzzināt, cik tad ilgstoši, piemēram, Meikšāne iesaka 😀 tad nu droši varu dot, sākoties kādam oktobrim pa 1 tabletei dienā līdz pat kārtīgam pavasara sākumam 😉

princesemince princesemince 07. Apr 2011, 11:49

jautājums par Immunokind - instrukcijā ir norādīts, ka ilgstoši nav jālieto. cik ilgi ārsts kādai no jums - julijam vai susiite - ieteicis lietot?

princesemince princesemince 04. Feb 2011, 14:01

o, dr.Meikšānes pieminēšana jau vien manī sāk raisīt uzticību 😀
it kā arī Influcid ir kaut kāda deva bērniem, bet tas, ka norādīts "bērniem līdz 12 gadu vecuma", īsti nevieš skaidrību, vai attiecināms arī uz bērniem 2 gadu vecumā (+/-). Immunokind varētu būt laba alternatīva, ja nav īstas pārliecības, ka Influcid pēc vecuma būtu pieļaujams.

princesemince princesemince 04. Feb 2011, 13:32

tas Immunokind izklausās labs. Tu lieto profilaktiski vai tikai saaukstēšanās (iesnu) gadījumā?

princesemince princesemince 04. Feb 2011, 13:09

par Influcid, izskatās, neviens neko nav dzirdējis 😀 patiesībā pat mana daktere tādas nezina, tādēļ viņas viedokli arī īsti nevar pat teorētiski uzzināt.

princesemince princesemince 02. Feb 2011, 14:27

jā, deguns gan tāds jutīgs - neļaujas. bet es Pinasol lietoju - uzpilinu uz pirksta un tad iesmērēju pie deguna ieejas. ja neļauj, tad neļauj. vispār lietoju tos ļoti reti, pašā iesnu sākumā uz nakti.

princesemince princesemince 02. Feb 2011, 14:18

man it kā nav problēmu - es pasaku, ka būs jāiedzer zālītes, šis pats muti vaļā taisa. patiesībā pats ir gatavs ņemt un dzert, kad pasaku, ka zāles būs, tik vēl tik ļoti neuzticos, lai dotu karoti ar zālēm.

princesemince princesemince 02. Feb 2011, 14:10

ielieku tējkarotē tableti, ar otru tējkaroti uzspiežu virsū, lai sabirst pulverī, pieleju nedaudz ūdeni, lai sanāk putriņa un dodu. manējais neprotestē 😀

princesemince princesemince 02. Feb 2011, 14:03

ilutamik, caureja? sastāvā it kā plūškoks, tas mīkstina vēderu.

princesemince princesemince 02. Feb 2011, 13:56

varaviiksne, pilieniem, iespējams, tā ir, es skatījos tabletēm 😀

princesemince princesemince 02. Feb 2011, 13:49

annija, pilnībā pieļauju, ka dakterim ir taisnība, jo Sinupret rakstīts, ka no 6 gadu vecuma jālieto. bet padzirdēju, ka ārsti iesaka arī mazākiem bērniem, tik deva attiecīgi maza.

princesemince princesemince 02. Feb 2011, 11:44

julijam, paldies. man tieši par šiem diviem interese, tā kā pati lietoju un labi rezultāti 😀

princesemince princesemince 02. Feb 2011, 09:47

elpceļu iekaisumiem Sinupret lietojams.
mūsu dakterīte vienmēr iesaka Bromheksīnu, bet tās ir nopietnākas zāles. beidzot atjēdzos, ka ir taču šīs abas - Influcid un Sinupret, bet nezinu, kādās devās lietot mazam bērnam.

princesemince princesemince 02. Feb 2011, 09:15

spicbuks - kādam cēlonim ārsts ieteica un kāda bija pilienu deva?

02. Feb 2011, 08:59

Kastīte diemžēl vairs nav saglabājusies.
Dakteris ieteica, jo meitai ir elpceļu problēmas, ļoti bieži sauss klepus, ilgstošs un grūti pārejošs, kā arī regulāras iesnas ziemas periodos.
Tik smieklīga bija tā metode, kā homeopāts nosaka tieši manam bērnam atbilstošās zāles 😃

princesemince princesemince 02. Feb 2011, 08:46

man teica Sinupret devu 1/4daļa tabletes 1x dienā (akūtā periodā varbūt 2x). man pašai to ieteica dzert, ja ir sauss klepus. laikam bērniem to iesaka pie iesnām vairāk.

01. Feb 2011, 22:39

Sinupret esmu lietojusi meitai, devas vairs gan neatceros. Lietot ieteica LOR/homeopāts vienā personā.
Mēģināšu sameklēt kastīti. Ja tikšu skaidrībā, ziņošu 😀

princesemince princesemince 01. Feb 2011, 22:17

vai ir pieredze šo tablešu lietošanā mazam bērnam? devas un biežums?
pati lietoju pēc kāda no agrāko ģimenes ārstu ieteikuma, bet esošā šādas nepārzina. labprāt dotu bērnam, kad nepieciešamība, tā kā homeopātiskas, tikai devas nevaru saprast.