Iesakiet savas jautrākās vasaras rotaļas!

Rit pēdējās vasaras nedēļas un bērniem vēl ir ko skriet un dauzīties! Kādas interesantas vasaras rotaļas un nodarbes jūs veicat kopā ar saviem mazuļiem? Un kas viņiem sagādā vislielāko prieku? Dalieties šodien šeit Māmiņu sarunās savos padomos! Piemēram, manam 1gadniekam patīk plunčāties pa ūdeni - tik ļoti, ka nekas - pat spējš jūras vilnis pāri galviņai, nespēj viņu atturēt. Tā kā uz jūru neeejam katru dienu un āra baseina mums nav, es vienkārši uztaisu jūru mājas vannā - prieki ir tikpat lieli :) Bet vispār tas ir interesanti - kā bērni reaģē uz ūdeni. Jo mans lielais bērns burtiski necieta ūdeni līdz pats neiemācījās peldēt, bet mazais to mīl jau no dzimšanas. Varbūt tāpēc, ka mazo gaidot, es dzemdību dienā vēl peldējos jūrā (tādejādi paātrinot pašas dzemdības), bet tajā dienā, kad piedzima mans dēliņš, es vēl aktīvi lecu pa viļniem un domās piesaucu savu gaidāmo par mazo zivtiņu. Nu - tāds viņš arī piedzima - ūdenī patīk ļoti!

Kristīne Māmiņuklubs.lv Kristīne Māmiņuklubs.lv 25. Nov 2009, 14:05

Sveikas, māmiņas!

Vairāk par dvīņiem varat uzzināt, noklausoties radio raidījumu šeit: http://www.latvijasradio.lv/program/1/2009/11/20091123.htm

23. Nov 2009, 19:23

no sākuma jutos priecīga, ka BEIDZOT kaut kas par dvīņiem. Speciāli gaidīju šo raidījumu, jo domāju, ka uzzināšu kaut ko JAUNU..BET.. jutos sarūgtināta, ka šī tēma labi ja gāja 10minūtes.. Tas, ka jālūdz palīdzība citiem-draugiem, radiem, kaimiņiem ir jau zināms.. Domāju, ka varēšu uzzināt vairāk informāciju, jo tā jau par dvīņiem maz ko runā un stāsta... Varbūt kādā no raid;ijumiem varētu tiešāk kaut ko pastāstīt par dvīņiem, jo savādāk , mēs, vecāki ar dvīņiem jūtamies mazliet atgrūsti.. Jo ir tik DAUDZ info par mazuli-vienu, bet kā rīkoties, kad mājās ir divi mazi cilvēciņi? Piemēram, kādās pozās barot mazos dvīņus?, kā pieradināt viņus pie kopīga režīma? vai tas ir normāli, ka mazajiem ir tas saucamais bada sindroms, kad visu laiku it kā gribās ēst? Gribētos uzzināt vismaz par šiem jautājumiem kādu skaidru informāciju.. PALDIES! 😀

09. Nov 2009, 21:58

Mana mazā ir dvīnīte un jau tagad bija daudz iezīmes, kas atbilst šim horoskopam....😀

02. Aug 2009, 18:36

rotaļas: pērn uz atlaidēm meitai sarūpēju 3 lielus piepūšamos baseinus, ap jāņiem uzmeistaroju smilšukasti, sapirkām spainīšus, un tad nu ņemamies. meita (1,3g) mācās zīmēt, spert un mest bumbu, mētājam akmentiņus, slēpju rotaļlietas smilsu kastē un mazā rok ārā. vel vinai loti patik, kad velku vinu striķī uz stumjamās mašīnītes. laistam puķes un viena otru 8)

02. Aug 2009, 18:32

"andzela"- es iepriekšējā dienā pirms mazās piedzimšanas Kauguros kāpelēju pa tām virvēm, protams, stenedama un pusktēdama. bet toreiz jau arī tas likās kā kāpiens Everestā 😃

Sandija Māmiņu Klubs Sandija Māmiņu Klubs 01. Aug 2009, 10:54

Rit pēdējās vasaras nedēļas un bērniem vēl ir ko skriet un dauzīties!

Kādas interesantas vasaras rotaļas un nodarbes jūs veicat kopā ar saviem mazuļiem? Un kas viņiem sagādā vislielāko prieku?

Dalieties šodien šeit Māmiņu sarunās savos padomos!

Piemēram, manam 1gadniekam patīk plunčāties pa ūdeni - tik ļoti, ka nekas - pat spējš jūras vilnis pāri galviņai, nespēj viņu atturēt. Tā kā uz jūru neeejam katru dienu un āra baseina mums nav, es vienkārši uztaisu jūru mājas vannā - prieki ir tikpat lieli 😀

Bet vispār tas ir interesanti - kā bērni reaģē uz ūdeni. Jo mans lielais bērns burtiski necieta ūdeni līdz pats neiemācījās peldēt, bet mazais to mīl jau no dzimšanas. Varbūt tāpēc, ka mazo gaidot, es dzemdību dienā vēl peldējos jūrā (tādejādi paātrinot pašas dzemdības), bet tajā dienā, kad piedzima mans dēliņš, es vēl aktīvi lecu pa viļniem un domās piesaucu savu gaidāmo par mazo zivtiņu. Nu - tāds viņš arī piedzima - ūdenī patīk ļoti!