Gribētos zināt citu viedokli:)

20. Oct, 02:11 DaceT DaceT

Esmu stāvoklī ...šobrīd ir 12 nedēļas. Un puiša tēvocis mums abiem cenšas iestāstīt, ka sex nu nevar būt nekāda gadījumā, jo tas redz kaitējot mazulim, man nedrīkst krāsot matus un vai tiešām lai izietu laukā man ir jāietūcās 5 džemperos un 5 biksēs. Tas viss man liekas mazliet muļķīgi,jo skatoties uz citām grūtniecēm, viņas nebūt nav satūcījšās daudzos apģērba gabalos, bet tieši cenšas izskatīties skaistas. Vai tik tie nav vecmāmuļu uzskati par grūtniecību? Man tā ir pirmā grūtniecība, un man tas viss ir jauns, tāpēc gribētos zināt ko par to domā jau pieredzējušas māmiņas:)

20. Oct 2010, 14:49

Sorry,bet retāk apciemo tādus cilvēkus un pati būsi mierīgāka,kas tev tagad ir visnepieciešamākais......

DaceT DaceT 20. Oct 2010, 14:37

Pēdējo reizi ka riktīgi satuntuļojos man palika slikti, sāka reibt galva un melns gar acīm griezās...es slikti panesu lielu karstumu. Un ja man ir slikti kas tur var būt labs mazulim, jo tad es palieku stresaina, īgna un dusmīga bonusā pie visiem nelabumiem...Bet tik un tā man cenšas iegalvot ka tā vajagot...Man piemēram tas liekas pilnīgi smieklīgi, bet ko gan var iegalvot cilvēkam kurš domā ka ir visgudrākais😃

20. Oct 2010, 14:26

piebildīšu, ka grūtniecības laikā vispār neslimoju, lai gan dzima bērns janvārī 😉 manas sajūtas, ka man ir gana silti, mani nepievīla! pliku punci/muguru gan nestaigāju nekad 😀

20. Oct 2010, 14:24

tiešām tumsonība no senlaikiem 😃😃

ar sex nedrīkst nodarboties vien tad, ja ārsts noliedzis- respektīvi, ir kautkādi grūtniecības draudi. Visos citos gadījumus- kur un cik vēlies 😃

matu krāsošana- drīkst!!!! vienīgi tonis var sanākt spilgtāks, nedaudz atsķirīgs no tā, kas sanācis, krāsojot līdz šim.

aukstums- man grūtniecības laikā bij atik silti kā nekad mūžā!! pat ziemā ģērbu tikai plānu jaciņu plus ziemas jaku un viss. Līdzšinējo džemperu utt vietā. Naktī ziemā gulēju bez segas, laikā, kad vīrs zem divām 😃 tagad- man pat vasaras līdz 30 vajag segu 😀

tā ka- mazāk klausies jocīgus padomus, ieklausies sevī 😉

20. Oct 2010, 14:20

Ar seksu jābūt uzmanīgiem līdz 12 nedēļai,bet pēc tam kaut uz vella paraušanu var ņemties😉
Par to matu krāsošnu-nu es nekrāsoju(kautkas no tās indes taču nonāk mūsu asinīs)un griest arī negriezu,bet tas tā māņticība!Nu bet katrs jau pats spriežko grib ko nē!Dikti ģērbties nevajag,tikai tā lai pašai silti,jo slimot nevajadzētu(laigan pati noslimojos konkrēti),nu un varbūt pliku muguru un punci arī nevajadzētu turēt!

20. Oct 2010, 14:16

Par šiem jautājumiem te bijušas daudz un dažādas diskusijas, pameklē, palasi 😉
Par matiem un citiem ticējumiem pirmajā lapā laikam aizvakar bija pat rakstiņš.

20. Oct 2010, 14:14

Pilnīgs sviests...... dzīvo savu normālo dzīvi, nodarbojies ar seksu un krāso matus 😀 un nekādi 5 džemperi....ģērbies kā vēlies 😀

DaceT DaceT 20. Oct 2010, 14:11

Esmu stāvoklī ...šobrīd ir 12 nedēļas. Un puiša tēvocis mums abiem cenšas iestāstīt, ka sex nu nevar būt nekāda gadījumā, jo tas redz kaitējot mazulim, man nedrīkst krāsot matus un vai tiešām lai izietu laukā man ir jāietūcās 5 džemperos un 5 biksēs. Tas viss man liekas mazliet muļķīgi,jo skatoties uz citām grūtniecēm, viņas nebūt nav satūcījšās daudzos apģērba gabalos, bet tieši cenšas izskatīties skaistas. Vai tik tie nav vecmāmuļu uzskati par grūtniecību? Man tā ir pirmā grūtniecība, un man tas viss ir jauns, tāpēc gribētos zināt ko par to domā jau pieredzējušas māmiņas😀