galvas sāpes

07. Jan, 04:52 @ Saulīte @ 2018 @ Saulīte @ 2018

Sveikas māmiņas šodien izrāva zobu,tagad baigi galva sāp un tā vieta,pilnīgi jāraud.. Zobārsts teica nekādas zāles nedzert,jo esmu 7 mēnesī ko Jus varat ieteikt dabisku ?

08. Jan 2012, 00:57

Ārsti, kuri saka, ka neko nedrīkst dzert vispār nav pie pilna prāta.
Kad pirmam trimestrim pa vidu aizgāju asarām acīs pie neiraloga, lai palīdz, jo nevaru tak rīt ibumetīnus - atbilde, nu dzeriet vairāk paracetamolu, un atnāciet 4 mēnesi, tad ķipa drīkst taisīt galvai skanēšanu.

Saskaitīju plusus un mīnusus viens ibumetīns ik pa laikam, vai daaaaaudz paracetamoli un skanēšana. Tomēr paliku pie ibumetīna.

Atvainojos varbūt biki ne pa tēmu, bet pretsāpju zāles bija man ļoti sasāpējis jautājums grūtniecībā. Un diemžēl tikai daži ārsti bij gatavi izvērtēt situāciju un meklēt risinājumu - daudzi kratījās vaļā

08. Jan 2012, 00:54

Pie galvassāpēm un kad applaucēju kāju - ārsts atļāva iedzert ibumetīnu.
Kad ārsts ieraudzīja mani novēmušos aiz vājprāta galvassāpēm, teica.
Nu no viena ibumetīna būs mazāka kaite.

Cīnījos ar šo migrēnu līdz 3 trimestrim, tad applaucēju kāju - tā teikkt neveiksmu sērija.
Ik pa laikam ibumetinu nācās iedzert.

princesemince princesemince 07. Jan 2012, 18:21

zīdaiņu Nurofēnā vispār ir ibuprofēns, tā ka zīdaiņiem jau var arī to lietot.

man bija migrēna gan pirms, gan grūtniecības, gan pēc tās laikā. grūtniecības un barošanas laikā dzēru paracetamolu, jo tā atļāva ārsts. es nezinu, cik un kādas sekas tas atstāj uz bērnu, bet šis ir tas moments, kur sāpes ir pārāk nopietna lieta, tādēļ akli paļaujos ārstam.

princesemince princesemince 07. Jan 2012, 16:57

no ēteriskajām eļļam pret galvassāpēm var mēģināt lietot melisu, lavandu, piparmētru un baziliku.
laikam pati vienkārši iedzertu paracetamolu.

07. Jan 2012, 16:52

Sveikas māmiņas šodien izrāva zobu,tagad baigi galva sāp un tā vieta,pilnīgi jāraud..

Zobārsts teica nekādas zāles nedzert,jo esmu 7 mēnesī ko Jus varat ieteikt dabisku ?