Dekreta atvalinajums.

23. Feb, 11:18

Vai ir iespeja pagarinat dekreta atvalinajumu?Driz jaatgriezas darba,bet bernam bernudarzs no rudens tikai.Varbut varat ieteikt kur meklet informaciju vai dot kadu padomu,kas vispar jadara?

23. Feb 2010, 12:23

Vai jagriezas darba,jaraksta iesniegums??

23. Feb 2010, 11:57

man puikam pec paris dienam gads paliek...

23. Feb 2010, 11:18

Vai ir iespeja pagarinat dekreta atvalinajumu?Driz jaatgriezas darba,bet bernam bernudarzs no rudens tikai.Varbut varat ieteikt kur meklet informaciju vai dot kadu padomu,kas vispar jadara?