Dators un tonuss...

21. Oct, 01:54

Esmu 6 grūtniecības mēnesī, bet šobrīd ir tā ,ka ilgāk kā 20min nosēdēt pie datora nespēju- vēdera lejas daļa TĀA velk. Īsti nesaprotu vai pie vainas ir poza (tā kā man ir portatīvais dators cenšos iekārtoties cik vien ērti varu, bet nelīdz) vai tomēr no datora magnētiskā lauka rodas pastiprināts tonus... Vecmāte gan šo variantu apstrīd, bet tai pašā laikā cits speciālists iesaka no datora turēties pa gabalu. Bez kompja varu pilnībā iztikt. Bet man diža varianta nav- pirms dzemdībām jāpaspēj nokārtot sesija un manā vietā neviens kursa darbu neuzrakstīs. Kādas Jums bija/ir attiecības ar datoru šajā laikā?

Muuna Muuna 23. Oct 2009, 15:29

es kā reiz rakstu savu diplomdarbu. Neesmu novērojusi, ka dators radītu kādas problēmas, izņemot to, ka sanāk sēdēt diezgan ilgi un tad šķiet, ka palieku stīva (man 8. mēnesis). Ja ir portatīvai un to netur uz galda, bet klēpī, tad gan ticu, ka tas var radīt kādu ietekmi, kaut vai ar siltumu. Bet tiešām- sēžot ilgas stundas pie sava maģistra, nekādu tādu ietekmi neesmu novērojusi. Kā jau teicu - vaina ir sēdēšanā. vajag izkustēties ik pa laikam, citādi tādā 90* leņķī diezkas nav 😃

23. Oct 2009, 15:05

Sveikas...

man arī ļoti interesē šis jautājums. man jau ir 8 mēnesis un diemžēl ir jāpabeidz dipolmdarba rakstīšana, bet nu šis process ir ļoti grūts un smags.

mana problēma velk vēderu un sīcis šausmīg spārdās. max 20 min varu noseedeet

21. Oct 2009, 13:54

Esmu 6 grūtniecības mēnesī, bet šobrīd ir tā ,ka ilgāk kā 20min nosēdēt pie datora nespēju- vēdera lejas daļa TĀA velk. Īsti nesaprotu vai pie vainas ir poza (tā kā man ir portatīvais dators cenšos iekārtoties cik vien ērti varu, bet nelīdz) vai tomēr no datora magnētiskā lauka rodas pastiprināts tonus... Vecmāte gan šo variantu apstrīd, bet tai pašā laikā cits speciālists iesaka no datora turēties pa gabalu. Bez kompja varu pilnībā iztikt. Bet man diža varianta nav- pirms dzemdībām jāpaspēj nokārtot sesija un manā vietā neviens kursa darbu neuzrakstīs. Kādas Jums bija/ir attiecības ar datoru šajā laikā?