cik izder 7 mēnešus vecs mazulis?

30. Dec, 09:09 avene* avene*

sveikas, māmiņas! cik pa dienu izder jūsu 7/8 mēnešus vecie mazuļi? Cik bieži piedāvajat padzerties? Un ko parasti dzerat?

princesemince princesemince 31. Dec 2010, 11:37

nu jā, slimības laikā, kaut tās būtu tikai iesnu pirmās dienas, arī mēģinu iemānīt papildus šķidrumu. un tas tad ir vienīgais brīdis, kad bērns pieļauj dzert saldinātu ūdeni, to tad var izdzert arī 600-800ml. bet tas attiecas tikai uz slimības laiku. līdz ar to es ticu, ka bērna organisms ļoti precīzi pasaka priekšā cik daudz un ko viņam vajag 😀 kaut vai mans mūžīgais piemērs ar dr.Tereško imunitātes tēju - šo prasa vien tad, kad ir klepus. ja kādu rītu piemirstu uztaisīt, vai arī negribās, ja tas klepus viņam ir, tad pats nāk ar krūzi un prasa! kā klepus beidzas, tāda tēja viņam nav vairs vispār vajadzīga.

31. Dec 2010, 09:47

Mēs gan esam maisījuma bērni, bet knapi pat tos 100ml izdzer. Un es domāju, ka tas ir normāli, jo tad kad bijām slimi, daktere teica, ka slimības laikā jāizdzer 300ml. Un nespiedīsi tak mazo dzert, ja viņš negrib. Es savējai piedāvāju ik pa brīdim, ja grib, tad padzerās, ja ne, tad neko.

30. Dec 2010, 22:31

man pupa bērns.
Parasti vidēji dienā izdzer ap 100 ml. Tagad sāku domāt, ka varbūt par maz.
Bet palasot princesemince pieredzi, varbūt arī normāli.

princesemince princesemince 30. Dec 2010, 21:36

tā kā nezinu, vai še runa ir par krūts ēdājiem, vai arī maisījuma ēdājiem, tad varu vien padalīties, kā man bija ar krūts ēdāju. viņš bez piebarojuma un pupa nedzēra vispār neko. tajā laikā krūti ēda vidēji 7 reizes diennaktī, acīmredzot pietika 😀 vispār sāka dzert tikai pēc gada vecuma un neko citu kā ūdeni, bet arī tad max 200ml diennaktī.

LaimīgāPriede LaimīgāPriede 30. Dec 2010, 21:26

ir ir,atsitušās mātē 😃 Es padienu toč savus 3litrus ūdeni izdzeru 😃
Par tējām nerunājot 😃

30. Dec 2010, 21:20

ak jel, Tev meitas tādas pļumpētājas.

LaimīgāPriede LaimīgāPriede 30. Dec 2010, 21:18

Elīna arī dzer daudz. kad Elīna bija šajā vecumā 200ml aizgāja vienā reizā,ta kādas 8 pudeles toč padienu + vēl piens ,ēdamais.
Bet pampers to visu attaisno 😃

LaimīgāPriede LaimīgāPriede 30. Dec 2010, 21:16

kā kuro reizi,visbiežāk ūdeni
ir dzērusi arī tējas (granulētās )
Sulas gan nav vēl dzērusi

30. Dec 2010, 21:15

miniit, ko dod mazaji dzert - ūdeni vai ko citu?

30. Dec 2010, 21:15

oho! dikten daudz. manējais tikai vienu pudeli 250 ml maksimums.

LaimīgāPriede LaimīgāPriede 30. Dec 2010, 21:14

man mazā izdzer katreiz pēc pamošanas 100 - 120ml
ja retāk guļ,tad ik pēc 2h piedāvāju padzerties,bet nevienmēr dzer.
~ sanāk gandrīz 1L sanāk

30. Dec 2010, 21:09

sveikas, māmiņas!

cik pa dienu izder jūsu 7/8 mēnešus vecie mazuļi?
Cik bieži piedāvajat padzerties? Un ko parasti dzerat?