Bobats

18. Feb, 10:33 Muuna Muuna

Vai jūs vedat savus mazos uz bobata vingrošanu? Mēs tā kā gribētu iet vingrot no 3 mēnešu vecuma un pagaidām zinu, ka ir VC4. Varbūt ir vēl kāda laba vieta kur to piedāvā? Un kā tās vingrošanas īsti notiek - individuāli vai grupās? Vai jāiet vairākas reizes nedēļā un mamma var būt blakus? Paldies jau iepriekš!

22. Feb 2010, 00:38

es savu meitu vedu uz Baltezeru uz rehabilitacijas centru es pati biju nolemusi vest arste tik paprasiju nosutijumu...ar meitinu nodarbojas viena arste sauksim ta mammai ari protams jabut blakam ja nu mazums kadi jautajumi.ari var paverot vingrinajumus ko majas var izpildit.maneja loti atri saka sedet un rapot pec nodarbibam, es pat pec tam vedu ari uz masazam tas meitai loti patikas...cik atceros iesaka ne vairak ka 2 reizes nedela apmeklet...lai nav par daudz slodzes.

Muuna Muuna 18. Feb 2010, 11:52

man kaut kā nevienu jēdzīgu video neizdevās atrast.

Muuna Muuna 18. Feb 2010, 11:34

mazajam tagad ir 2 mēneši. Nu tad skaidrs - beidzot mani apgaismojāt 😀 Citādi domāju, ka jau tagad kādā rindā būtu jāstājas. Sanāk, ka vienkārši nav vēl tas vecums un tonuss šajā vecumā ir ok 😀 Laikam tāpēc arī nekur nenosūtīja 😀 Iedeva tikai nosūtījumu uz USG galviņai un gūžām, kas līdz nākamajai vizītei jāveic.

Muuna Muuna 18. Feb 2010, 11:06

njā, nu man daktere teica, ka esot tāds neliels tonuss viņam pleciņos + viņš bija tūpļa guļā tāpēc arī tāds tonusiņš ir, bet nenosūtīja ne pie neirologa, neko.. Viņa tikai ieteica, ka varot iet uz bobatu, bet sapratu, ka laikam nav tik nopietni, lai dotu kādu norīkojumu. Tad nu tagad nezinu- iet vai neiet par maksu..
Vajadzēs laikam sazināties ar viņu vēlreiz..

Muuna Muuna 18. Feb 2010, 10:45

miledija
Es daudz par to visu nezinu, bet tad sanāk, ka Tev ir nosūtījums uz bobatu un tāpēc tas ir bezmaksas?? Jo man ārste nekādus nosūtījumus nedeva. Es vienkārši pati gribētu viņu vest, bet pēc paša izvēles tad būtu par maksu,ja? (ja sapratu pareizi)

Muuna Muuna 18. Feb 2010, 10:33

Vai jūs vedat savus mazos uz bobata vingrošanu? Mēs tā kā gribētu iet vingrot no 3 mēnešu vecuma un pagaidām zinu, ka ir VC4. Varbūt ir vēl kāda laba vieta kur to piedāvā? Un kā tās vingrošanas īsti notiek - individuāli vai grupās? Vai jāiet vairākas reizes nedēļā un mamma var būt blakus? Paldies jau iepriekš!