BKA

25. Nov, 05:38 smukinja86 smukinja86

Esmu uzrakstījusi iesniegumu, ka BKA būšu 1 gadu, bet vai varu vēl klāt paņemt to pusgadu? jo kad mazais piedzima pēc gada bija doma darbā atgriezties, bet tagad saprotu, ka mazais būs vēl mazs un gribētos klāt to pusgadu paņemt, lai BKA sanāk uz 1.5 gadu:) kas man jādara? vai VSAA jāraksta iesniegums?

princesemince princesemince 25. Nov 2011, 19:42

es neesmu kašķīga - man vienkārši šķiet, ka ļoti bieži šeit izskan tāda nievājoša attieksme pret visu pabalstu sistēmu. OK, nemaksā miljonus, bet es ļoti labi zinu - ja cilvēkam bijušo normāli ienākumi, tad bērns jau nu viņa dzīvē neuztaisa nekādu finansiālo krahu. viss ir atkarīgs no cilvēka paša.

princesemince princesemince 25. Nov 2011, 19:33

un starp citu, ja stāvoklis ir tik smags, ka nekā galus kopā nevar pavilkt, šī riebīgā valsts izdomājusi tādu lietu kā maznodrošināto un trūcīgo statuss ar no tām izrietošajām sekām.

princesemince princesemince 25. Nov 2011, 19:30

kreice, pastāv iespēja iekrāt, kamēr dzīvo mājās, jo pēc pieredzes zinu, ka ir būtiska atšķirība starp izdevumiem, kamēr strādā un kamēr dzīvo mājās, atrodoties BKA.

princesemince princesemince 25. Nov 2011, 19:30

misschery, LR normatīvie akti visiem ir pieejami bez maksas - nekas nav slēpts.

25. Nov 2011, 19:12

es par to pašu satraucos.Bēnudārzos ņem no 1.6vecuma bet naudu nemaksā no 1 vecuma kur lai liek mazo ja nau kur atstāt???privātajā tā kā par dārgu...
ai es arī piekrīti jātinās prom no LV tāpat nau jēgas palikt tulīt krievu val arī būs valsts valoda un Latvija nebūs Latvija bet kautkāda Latkrievija.

25. Nov 2011, 18:30


princesemince - es strīdēties netaisos, katrs izsaka savas domas!
bet nu LV neredzu savas meitas nākotni, jo vēlos viņai to pašu labāko, un pati es pirms tam strādāju "Tallink" tā ka BKA man būs labs 😀

princesemince princesemince 25. Nov 2011, 18:26

sisis, kādēļ personai jāiet uz VSAA rakstīt kaut kāds iesniegums, ka vēlas izņemt maksimālo BKA?

25. Nov 2011, 18:26

eh, meitenes, labāk jābrauc prom no LV, ko arī nākamgad darīsim, kad meitiņai paliks gadiņš.

princesemince princesemince 25. Nov 2011, 18:25

loveinitalia, es gan absolūti nemaz neuzskatu, ka valsts maz izmaksā. cik nu katrs labi strādājis, tik arī labi kādu konkrētu laiku valsts uztur. valstij jau pēc būtības cilvēks nav jāuztur - tas ir 2 pieaugušo lēmums radīt bērnu, tad nu viņu pienākums arī domāt, kā to bērnu uzturēt. un tāpat arī pieaugušo pienākums ir uzturēt sevi.

princesemince princesemince 25. Nov 2011, 18:24

nav nemaz nekas jāšmauc, tāpat maksā no algas bezdarbnieku pabalstu, ja pareizā laikā tiek pārtrauktas darba attiecības.

25. Nov 2011, 17:52

nu tos 30 ls maksā, bet nemaksā no algas tos 80 procentus. eh, valsts nemaz nedomā par bērniem ☹

25. Nov 2011, 17:52

misschery--maminualgu maksa 10 menesus! no 3-12 menesim!

25. Nov 2011, 17:52

jā, to es zināju, ka nauda nebūs liela...

25. Nov 2011, 17:50

maksa 30 plus 8 ls! par abiem jaraksta iesniegums! 😀

25. Nov 2011, 17:49

vai tad pēc gada vecuma 30 ls nemaksās?

25. Nov 2011, 17:42

..bet par to pusgadu naudiņu nemaksā, zināji?

25. Nov 2011, 17:40

tev vispirms jazino darba devejam un tur jauzraksta iesniegums, ka nem vel papildus! tad darba devejs nozino vid, vid nozino vsaa! bet pasai ari ir jaiet rakstit vsaa iesniegumu!

25. Nov 2011, 17:38

Esmu uzrakstījusi iesniegumu, ka BKA būšu 1 gadu, bet vai varu vēl klāt paņemt to pusgadu? jo kad mazais piedzima pēc gada bija doma darbā atgriezties, bet tagad saprotu, ka mazais būs vēl mazs un gribētos klāt to pusgadu paņemt, lai BKA sanāk uz 1.5 gadu😀
kas man jādara? vai VSAA jāraksta iesniegums?