Bibliotēka vai grāmatnīca???

05. Sep, 05:06

Gribetu zinat māminju domas, ko jūs shajos krīzes apstakļos izvelaties, lai izlasītu grāmatinju??? Ejat uz bibliotēku vai pērkat pashas???Un cik naudinjas spējat atlicinat grāmatām????

14. Sep 2009, 22:21

Man loti nepatīk iepirkties lielveikalos ar mazo, nevar ne mirkli klusumā neko apskatīt, tāpēc pēc iespējas mazo atstaju omēm vai gimenes draugiem....tad arī sanak laicinjsh kādā grāmata ieskatīties....😀😀😀

07. Sep 2009, 22:56

jaa ilzel, man ir ta pat, tagad nemaz nemeegjinu gramatnīcas iet iekshaa, lai nebūtu zhel, ka nevaru neko nopirkt......skumji, bet ta gribetos lieku naudinju kādai gramatinjai....

06. Sep 2009, 20:18

Es pat nesen laimēju gramatinju, draugos.lv konkursinjā, tik jabrauc uz Cēsīm pakalj....
Tad jau būs ko lasīt...😀

06. Sep 2009, 17:01

Man paslaik sanak doties uz bibliotēku, jo gramatnīcā nevaru atļauties nopirkt...
un arī mainos ar gramatiņām ar draudzenēm....😀
kadreiz jau kāds arī uzdāvina.....

05. Sep 2009, 17:06

Gribetu zinat māminju domas, ko jūs shajos krīzes apstakļos izvelaties, lai izlasītu grāmatinju???
Ejat uz bibliotēku vai pērkat pashas???Un cik naudinjas spējat atlicinat grāmatām????

12. Jan 2009, 08:35

Pabalsts ir tikai Riga vai citas pilsetas ari?

11. Dec 2007, 14:01

Kāpēc vienmēr tiek domāts tikai un vienīgi par Rīgas bērniem?A, ko lai dara pārējie????