Bībele....

19. Aug, 04:07

Sveikas, gribetu zināt jūsu domas vai sho gramatu jūs uzskatat kā ikdienas lasāmvielu vai arī tā ir par smagu un lasat tikai tad, kad jums vajadzīga palīdzība???

06. Sep 2009, 21:25

arī fakts, lai jau berninjsh pats izvelas, vai grib to baznīcu pienjemt vai nē, lai nesanak ,ka vecaki uzspiedushi savu gribu.....

06. Sep 2009, 17:39

Jā, ar tiem vīriem ir traki, manējam vispār nepatīk tās visas lietas, vinjsh arī pats nav kristīts un to visu uzskata par veclaicīgu un lieku naudas izshkjieshanu....zheel , ka taa...☹

05. Sep 2009, 16:36

Domaju ,ka man vīrs tam noteikti nepiekristu, jo vinjsh visas tas apvienības sauc par sektam un krapniekiem, ka tik pieborejot bernam pilnu galvu ar muljkibam un neko ta arī neiemaca, .....
droshvien nesuutiishu....

02. Sep 2009, 19:49

Vai bernu būtu jāsūta svetdienas skolā, kā juus domajat...vai jāstasta par bībeli????
Man mājās ir bērnu bībele ar smukām fotogrāfijām....!!!

22. Aug 2009, 01:56

Mana mamma katru dienu lasīja bībeli un arī ticeja ,ka palīdzēs, tagad vinja ir partraukusi lasīt laika trukuma delj, bet bībele velstav plauktinja, vienreiz palasīju, bet tiesham man par smagu....gruti bij lasit....

19. Aug 2009, 21:22

liekas ka ikdienai taa ir par smagu.... bet dazreiz paliidz..

19. Aug 2009, 16:08

Vai kāda no jums lasa bībeli un kapēc???

19. Aug 2009, 16:07

Sveikas,
gribetu zināt jūsu domas vai sho gramatu jūs uzskatat kā ikdienas lasāmvielu vai arī tā ir par smagu un lasat tikai tad, kad jums vajadzīga palīdzība???

19. Apr 2006, 10:31

Mani vislielākie laba vēlējumi jaunajai ģimenei! tas ir ļoti drosmīgs solis un es esmu ļoti pateicīga, ka ir tādi dromīgi cilvēki, kuri ir gatavi dalīties šāda veida pieredzē.
Cilvēkiem, kuri to nosoda, iesaku, vienkārši neskatīties šo sižetu un nebojāt sev nervus ar kaut kādu bubināšanu.

05. Apr 2006, 12:06

Šodien uzzināju, ka mazais Renijs nāca pasaulē ar ķeizaru.No vienas puses žēl, ka Kristiāna nevarēja to izdarīt pati, bet no otras puses-vismaz ie iemūžinātas arī tāda veida dzemdības.Liktenis ir nepielūdzams un nevaru iedomāties kā viņa jutās to uzzinot, jo viņa mazuļa piedzimšanai bija labi sagatavojusies.

20. Mar 2006, 10:20

neuzskatu, ka dzemdiibas var buut k-kas sensocionaals! lielaakaa dalja sievieshu tam ir izgaajushas cauri. taapat arii neuzskatu, ka dzemdiibas ir tiiri sievieshu padariishana, galu galaa arii viirieshiem ir jaazin no kurienes un kaa rodas beerni!
katram ir izveeles briiviiba, un, kam shis raidiijums skiet nepienemams, var to neskatiities!

14. Mar 2006, 20:12

Neko sliktu es tur neredzu.Kāpēc būtu jāsaceļ par to tik milzīga ažiotāža. Tas ir tikai apsveicami. Lai jaunajiem vecākiem un mazulim stipra veselība!!!

11. Mar 2006, 12:42

Tas tikai priecē ka ir ģimenīte kas atļāvusi so skaisto mirkli iemūžināt un parādīt visai Latvijai,varbūt tiešām bus vairāk ģimenītes kas sadūšosies pēc redzēta pasaulē laist bērniņus.Lai vēcākiem isturībā,un mazajam ķiparam laime un veelība.

10. Mar 2006, 13:22

Tas patiešām ir labi, ka kāds uzdrošinās to izdarīt.