Bezmiegs

23. Mar, 10:03 Muuna Muuna

ko jūs varētu ieteikt pret šito kaiti? Kaut kāds periods uznācis - nekad man tā nav bijis, bet tagad aizmiegu labi, ja ap vieniem naktī un jau 5 esmu augšā un nevaru aizmigt. Pa nakti drudzis (bet nē- neesmu ne slima, ne saaukstējusies).. Varbūt tas no piena ražošanās? Bet iepriekš tā nebija.. Mocos jau kādas 2 nedēļas ar sliktu miegu. Agrāk pēc vakara dušas bij tāāāds miegs.. tagad liekas, ka tā pat traucē.. ;( Ko darīt? Gulēt gribas, bet nesanāk..

03. Apr 2010, 08:01

Mes ka laci gulam lidz ritam😀no dzimsanas 😀

02. Apr 2010, 15:55

More = paldies, ka atgādināji par to Rūķīšu tēju, man mamma bija atvedusi, ta arī noliku plauktiņa, būs jāpadzer...😀

01. Apr 2010, 17:26

tenkjuu, pameeginaasu 😀

01. Apr 2010, 16:56

nopietni?! man atkal ieteica....bet nu piekriitu ka bisku stresaina paliku pec dzemdibam, tagad jau labak, un bez vajadzibas jau ari nelietoju 😀

01. Apr 2010, 15:40

nekad nebiju proveejusi, bet tagad lietoju pa reizei, un godavaards paliidz 😀 2 baldriaana tabletes pirms ej guleet- ideaali paliidz.... vismaz man 😉

Muuna Muuna 01. Apr 2010, 11:10

es ieliku jau tajā pašā dienā 😉 Te ir links uz to rakstu: http://www.maminuklubs.lv/mazulis/guletiesana-bez-asaram/

Muuna Muuna 24. Mar 2010, 10:56

paldies, meitenes 😀 šodien jau bija labāk 😀 Un bēbis man arī malacis - nogulēja atkal līdz 7:30 - vismaz varēju izgulēties. Bet vispār man radās pārdomas par bērnu gulēšanas režīmiem. Ja sadūšošos pārtulkošu vienu materiālu un ielikšu. Nekas revolucionārs, bet labas patiesības, kas reizēm aizmirstas 😀

Muuna Muuna 23. Mar 2010, 22:49

varbūt tas tāpēc, ka ar vienu ausi klausos, ko dara bēbis (kaut gan viņš nekad nepamostas, ja ir aizmidzis uz nakts miegu).. Varbūt tējas par daudz vakaros dzeru - reizēm izdzeru litru zaļo vai piparmētru tēju.. Tējas jau arī it kā uzmundrina, ja tā padomā... Bet visvairāk traucēt tas karsti/auksti.. Hormoni trako, laikam.. Varbūt drīz atsāksies visas tās padarīšanas... Eh... ceru uz labu miegu šonakt, bet, kad iedomājos, ka sīkais jau atkal būs 5:30 augšā (ar ilgo gulēšanu kopš sestdienas ir cauri...), tad atkal miegs ir prom...

Muuna Muuna 23. Mar 2010, 22:03

ko jūs varētu ieteikt pret šito kaiti? Kaut kāds periods uznācis - nekad man tā nav bijis, bet tagad aizmiegu labi, ja ap vieniem naktī un jau 5 esmu augšā un nevaru aizmigt. Pa nakti drudzis (bet nē- neesmu ne slima, ne saaukstējusies).. Varbūt tas no piena ražošanās? Bet iepriekš tā nebija.. Mocos jau kādas 2 nedēļas ar sliktu miegu. Agrāk pēc vakara dušas bij tāāāds miegs.. tagad liekas, ka tā pat traucē.. 😥 Ko darīt? Gulēt gribas, bet nesanāk..