bernu tiki un kapriizes

13. May, 11:01 DĪVA27 DĪVA27

Sveicinati! Man ir divi deeli-vecaakajam ir 4 gadi,bet jaunakajam 5 menesi.kad piedzima mazais braalis,tad lielais puika palika tads loti greizsirdigs un noslegts,savas emocijas vins neizradija ne attieksme pret mazo brali,ne ari uzvediba,bet emocionali jutas loti slikti,jo sakas acu tiki.Esmu daudz lasiju informaciju par to kapec ta notiek un kaa ir iespejams bernam aprast ar jauno situaciju gimene un palidzet,un mums tas izdevas,tiki pargaja.Bet tagad mums ir lielas uzvedibas problemas,jo es pati vinu izlutinaju,lai berns lieki nestresotu un nedusmotos es visu dariju pec vina prata un vina vieta,tad,kad es to pati sapratu,saku mazliet audzinat un vairs nebiju tik pielaidiga,tad atkal saakaas acu tiki.To redzot,man pat slikti palika,tapec atkal saaku dancot peec stabules,tacu tagad saprotu,ka esmu visu laiku no viena graavja otraa un nesaprotu kaa lai tieku ara!Ja es kaut ko vinam atsaku,tad tulinj ir kasjis un paliek nervozs,taa paradaas atkal tiki,tad nu es atkal jau saaku dancot peec vinja stabules un taa visu laiku-ludzu paliidziet!ko man dariit?Mazo braali vins ir pieneemis un loti miil,arii ar vardiem to saka,bet nu esmu puiseli taa izlaidusi,ka pashai bail.Patreiz tiku nav,23,05, mums ir viziite pie neirologa,esam dzerusi visadas nomierinosas zales,bet nepalidz,pashreiz lietojam izslavetos Baha ziedus.