bail...

16. Nov, 07:13 budzis_2012 budzis_2012

Varbūt esmu izmisumā, varbūt tās ir pamatīgas bailes, neziņa.... Nezinu? Jo tuvāk nāk tā diena kad jādzemdē, jo baisāk paliek. Likās ka esmu tam gatava uz gandrīz visiem 100% , bet nu izskatās- ka tā nemaz nav! :(

17. Nov 2009, 13:28

man tieši tāpat bija kad vēl nebija jabrauc uz slimnicu pat neaizdomajos ka bus bail.Bail sametās tad kad gāju uz pirmdzemdību palātu , bet kad sākās lielās sāpes un bija jau jākāpj uz galda tad visas bailes pārgāja un doma bija tik viena pareizi visu uzdarīt pat aizmirsu ka bija no kaut kā jābaidās.😀 Atceros ka baidījos pēc tam no vienas lietas proti pieskarties bebim.tad kad bijām vēl zālē tad man vinu ielika rokās, bet kas aizveda uz palātu es ar bailēm piegāju pie mazā un skatijos uz vinu, jo kaut kasa tads pirmo reizi dzive

17. Nov 2009, 12:11

paldies 😀

16. Nov 2009, 22:11

budzis111-zini tas ir normāli,man arī visu laiku likās kad esmu tam gatava,bet kad nāca pēdējās nedēļas palika bailīgi,bet kad sākās sāpītes un bij jābrauc uz slimnīcu,kaut kā nemaz nebaidījos pat īsti nezinu kāpēc tā😀
viss būs ok,un redzēsi kad brauksi uz slimnīcu domāsi par bērnu nevis par to kā noritēs dzemdības,viss mazs man tā bij😀 🌷

16. Nov 2009, 19:13

Varbūt esmu izmisumā, varbūt tās ir pamatīgas bailes, neziņa.... Nezinu?
Jo tuvāk nāk tā diena kad jādzemdē, jo baisāk paliek. Likās ka esmu tam gatava uz gandrīz visiem 100% , bet nu izskatās- ka tā nemaz nav! ☹