autosēdeklīša izvēle

22. Oct, 02:59 Muuna Muuna

Sveikas māmiņas :) Šobrīd plānoju iegādāties pirmo autosēdeklīti 0-13.kg un esmu nosaktījusi Maxi Cosi Cabriofix. Varbūt kādai būs kādas atsauksmes par šo sēdeklīti? Kādus Jūs esat izvēlējušās kā pirmos? Jau iepriekš- liels paldies :) :)

03. Nov 2009, 16:02

es izvelejos PEG Perego kreslinu.mani loti apmierina sis kreslins.vinam ir speciala apaksina, kurai var pamainit slipumu un ari nedaudz augstumu.Veikala uz ratiem loti labi piestiprinat var , nav jaliek ieks ratiem.

03. Nov 2009, 14:03

varbūt varētu palūgt no pieredzes nosaukt arī tās firmas autosedeklīšus kurus jūs noteikti neieteiktu un kapēc.

28. Oct 2009, 13:59

Mums ir Maxi Cosi Cabriofix. Ļoti patīk. Varbūt vienīgi diezgan smags.

26. Oct 2009, 16:21

Es par BeSafe sedeklishiem. Meitinjai nopirku jau nakamo variaciju no 9 kg, ari super erts un drosh, ta ka varu kadai pardot savu Izi Sleep, ja ir veleshanas, iznaks letak, bet bus gandriz kaa jauns, jo lietojam saudzigi un daudz jau ari neiznaca braukat. Cheks ar garantiju ari ir.

Muuna Muuna 22. Oct 2009, 14:59

Sveikas māmiņas 😀

Šobrīd plānoju iegādāties pirmo autosēdeklīti 0-13.kg un esmu nosaktījusi Maxi Cosi Cabriofix. Varbūt kādai būs kādas atsauksmes par šo sēdeklīti? Kādus Jūs esat izvēlējušās kā pirmos? Jau iepriekš- liels paldies 😀 😀