apstākļi diendusai

22. Jul, 04:48 princesemince princesemince

vai bērnam diendusas laikā būtu jārada speciāli troksņi, lai tikai viņš spētu gulēt, kad atradīsies bērnudārzā un tur, iespējams, citi bērni trokšņos? situācija tāda, ka es visu mūžu esmu dzīvojusi ar pārliecību, ka miegam ir jārada mierīgi apstākļi, savādāk to nenosaukt par veselīgu miegu, kurā miesa un gars rod veldzi - tā kaut kā :)

princesemince princesemince 23. Jul 2010, 21:48

nu, esmu dzirdējusi, ka liek speciāli TV slēgt vai mūziku skaļāk, lai ir šie trokšņi, bet es labprāt baudu klusumu, jo troksni esmu izbaudījusi, kamēr bērns nomodā 😀 tikmēr pagludinu, gatavoju ēst, mazgāju veļu veļasmašīnā. logs tagad vasarā viņam visu laiku vaļā, kur pagalma trokšņi, bet istabas durvis ciet. kaimiņi kaut ko remontē šad tad. baigi izteiktie šie trokšņi jau nav.

23. Jul 2010, 21:29

nu tad nee-prieksh kam veel kaadus troksnjus?pietiek jau ar tiem,kas ir😃

princesemince princesemince 23. Jul 2010, 17:36

mammuciz, nē, nav runa par speciālu kušināšanu - dienišķie trokšņi netiek slāpēti, bet par to, vai nepieciešams SPECIĀLI radīt papildus trokšņus diendusas laikā, lai tikai bērns būtu pieradis gulēt skaļā vidē, jo tad rodas papildus jautājums - vai tad tas ir kvalitatīvs miegs, kurā bērns atpūšas un vakara cēlienā var pilnvērtīgi nodoties savai tālākai attīstībai.

23. Jul 2010, 14:35

uzskatu,ka ir nepareizi tiishaam visus kushinaat, kad beerns gulj, beernam tak jaapierod, jo ne jau visur vienmeer buus kapa klusums😀 protams nevajag jau arii bljaut un muuzi uz pilnu klapi klausiities, bet normaalaa tonii sarunaaties, tv iesleegt-ir ok, citaadi paliks taads tramiigs bljauris-uz katru troksni modiisies😃

taschinka taschinka 22. Jul 2010, 17:43

mans dels no dzimsanas lidz 2,6 gadiem bija pieradis gulet pilniga klusuma.kaut mes speciali ta neradinajam.Bija satraukums par bernu darzu,bet vairs nav.Ta ka tagad vasara ir karsti un logu gribot negribot jatur vala,ta ari dels pierada pie troksniem,jo ara to ir daudz.Gan masinas kauc,gan berni zem loga blaustas utt.tagad gul bez problemam.tadel nedomaju,ka speciali ir jarada troksni,viss notiek ta ka tam janotiek.
Man pasai ari nepatik gulet,ja ir troksnains,bet vasara kaut ka jasadzivo.
Un vel,ta ka mans dels ir loti aktivs no pirmajam dzives dienam un gulet iet neipasi patika,tadel ari domaju,ka vismaz labs miegs bus laba atputa no trakosanas visas dienas garuma.Kad tad vel bernam atpusties,ja ne miega??? Berni jau nemak ta ka mes pieaugusie,pasedet atpusties,vismaz mans dels ta nevar 😃

22. Jul 2010, 17:42

mans bērns jau no pašas, pašas pirmās dienas nav gulējis pilnīgā klusumā. Sāksim jau ar to, kad bijām slimnīcā, tad mūsu palatā patrāpījās māmiņa kura baigi skaļi klepoja un arī viņas bērniņš mīlēja pa nakti ilgi raudāt. Mājās mums ar nav pilnīgs klusums, ir reizes kad mazais aizmieg istabā un es skastos tv,vai arī aukšējie kaimiņi-tantiņai patīk skatīties skaļi tv, protams pagriežu biki klusāk savu tv lai nepamodina asas skaņas, vispār man liekas ka mūsu laikos bērnam radīt pilnīgu klusumu guļot ir praktiski neiespējams, ja nu vienīgi nedzivojam mežā kur kaimiņi ir vairāku km attālumā... 😀

princesemince princesemince 22. Jul 2010, 16:48

vai bērnam diendusas laikā būtu jārada speciāli troksņi, lai tikai viņš spētu gulēt, kad atradīsies bērnudārzā un tur, iespējams, citi bērni trokšņos?
situācija tāda, ka es visu mūžu esmu dzīvojusi ar pārliecību, ka miegam ir jārada mierīgi apstākļi, savādāk to nenosaukt par veselīgu miegu, kurā miesa un gars rod veldzi - tā kaut kā 😀