Aizcietējums?

23. Jul, 07:21 DaceT DaceT

Kā izpaužas aizcietējums mazulim? Un ko var darīt lietas labā? Viņam nav bijusi vēdera izeja nu jau sesto dienu. Un tās gāzītes...Uzvedība jau ir ok, nekas nav mainījies, bet stresoju tāpat.

DaceT DaceT 24. Jul 2011, 08:56

prinsesemince saldumus neēdu, ja gadās apest saldējumu ir ok, bet neko vairāk gan.

DaceT DaceT 24. Jul 2011, 08:56

prinsesemince saldumus neēdu, ja gadās apest saldējumu ir ok, bet neko vairāk gan.

princesemince princesemince 23. Jul 2011, 21:00

neesi vairāk saldumus pēdējā laikā ēdusi?

DaceT DaceT 23. Jul 2011, 19:53

Mēs uztaisījām klizmiņu un kaka kas iznāca bija diezgan bieza. Nebrīnos ka mazais nevarēja tikt galā. Ēd viņš tikai manu pienu, tāpēc nevaru īsti izprast kas varēja būt par iemeslu šitai ķezai, jo pati neko sliktu , kas varētu mazulim kaitēt neēdu.

princesemince princesemince 23. Jul 2011, 14:11

ja nāk gāzītes, tātad aizcietējuma nav. ja būtu aizcietējums, tad tā kaka ir kā korķis, kam nekas garām netiek, tai skaitā gāzes. gaidi.
mūsējam no 1,5-2 mēnešu vecuma līdz piebarošanas sākumam vēders izgāja tikai 1x pa 8 dienām. parasti 4.dienā purkšķi sāka kļūt smacīgāki, 6.dienā kopā ar purkšņi parādījās pamperā pa kādai dzeltenai svītriņai, bet 8.dienā pampers bija pilns līdz malām (un arī pāri malām) ar gana šķidru kaku.

DaceT DaceT 23. Jul 2011, 12:20

Es arī iedomājos par mikrolax😀 Galvenais lai mazajam viss kārtībā, viņš man tiešām te pēdējās dienas samocījies un šodien jau vispār☹

23. Jul 2011, 10:40

mēs lietojam Liveo Baby pūlverīti un tad pēc 20-30 min meituks pakakā.😀

DaceT DaceT 23. Jul 2011, 09:17

man viņš tagad spaidīties sāka un raudāt. man liekas ka viņam sāp😥

DaceT DaceT 23. Jul 2011, 07:21

Kā izpaužas aizcietējums mazulim? Un ko var darīt lietas labā? Viņam nav bijusi vēdera izeja nu jau sesto dienu. Un tās gāzītes...Uzvedība jau ir ok, nekas nav mainījies, bet stresoju tāpat.