„STUDĒJOŠO MĀMIŅU KLUBIŅŠ”

07. Feb, 10:52 Supersausins Supersausins

Sveikas šajā klubiņā.

Mums visiem ir jāiet skolā kur mums jāapgūst prasmes ,kas noderēs tālākā nākotnē.

Bet mūs var arī pārsteigt negaidīts pārsteigums un tu kļūsti par„STUDĒJOŠO MĀMIŅU ”.


Tāpēc šeit varētu parunāt kā tas ir būt mammai un studentei reizē.:)

Pastāsti kā tiec ar to galā.!

Ja arī tev mazais ir jau paaudzies un iet dārziņā un tu atsāc studijas būšu priecīga ja pastāstīsi kā tev iet.

Un protams pieņemšu idejas par ko vēlies plašāk uzzināt kādā blogā.

Tiekamies šeit. SUPERSAUSINS.

bubuks23 bubuks23 01. Nov 2013, 11:53

Sveikas ! Te gan baigais klusums ☹ es tagad studēju 1. kursā koledžā , pagaidām ir ok, bet nevaru saņemties uz to kaudzi grāmatu , kas jāizlasa! Drīz arī darbs atsāksies un tad varēšu jukt prātā, kā lai visu paspej!!!!
Kā jūs tiekat galā ar visu????😀

ziemelbriedis ziemelbriedis 11. Jun 2013, 07:23

uj iet vaļā pēdējais studiju mēnesis - uz pilnu klapi - mazā tik ar omem dzīvojas 😃
jāraksta cītīgi gala darbs - un tad jau jāsāk domāt, ko tālāk

Supersausins Supersausins 30. May 2013, 23:14

Skiet esmu mazliet savadaka studente,bet tpt macos😀 man liels prieks ka sev pieradiju ka varu macities ar bernu ari un ka man ir atlicis vidusskola vel viens gads un jau junija kartosu profesijas eksamenus😀

anuxe anuxe 30. May 2013, 22:36 aigaj

Man nav vairs lekciju, man tikai Diplomdarbs jāuzraksta. Un mums vēl nav pienākusi rinda ☹ Lai gan ļoti cerēju..

anuxe anuxe 25. May 2013, 20:25 banderoso

Es uzrakstīju iesniegumu, tagad tikai man jāizlemj, kad gribu atjaunoties - septembrī vai februārī. Tā kā tagad varu mierigi bez stresa apdomāt riktīgi tēmu un saķt k-ko meklēt, nesteidzoties.

anuxe anuxe 24. May 2013, 11:38

Šodien eju rakstīt iesniegumu par akadēmisko 😀 vēlat veiksmi! 😉

anuxe anuxe 23. May 2013, 11:23 banderoso

Beidzot nokārtoju visus parādus, jūtos tik atvieglota!!! Un tagad plānoju ņemt akadēmisko, lai varu mierīgi un bez stresa uzralstīt diplomdarbu. Un paldies Dievam mamma ir ar mani un atbalsta 😀 Beidzot parādās arī dzīvē baltas strīpas, citādi visu laiku likās, ka iet viena melna un ļoooti plata josla.

anuxe anuxe 26. Apr 2013, 14:44 banderoso

Mums ar lietvediba neko jēdzigu nevar pateikt. Aizrakstīju pasniedzējai, kas ir atbildīga par to visu, a viņa tagad komandējumā un pārsūtās vēstules uz lietvedību. Man arī ir Dilemma, bet ja godīgi pēdējās dienas, liekas, ka es sajukšu vnk prātā, ja neatlikšu Diplomdarba rakstīšanu....

anuxe anuxe 25. Apr 2013, 19:18

Bet kā vsp ir ja paņem akadēmisko, kā ar izmaksām?? Kāds zin k-ko tuvāk?

anuxe anuxe 23. Apr 2013, 13:19 banderoso

Jā, es jau arī tā domāju, bet ir cilvēki, kas to nesaprot un nenovērtē.... diemžēl....

anuxe anuxe 23. Apr 2013, 12:46 Sise_Sintija

Tur jau tas joks, it sevšķi manā gadījumā - palikuši pēdēji metri un galīgi akadēmisko negribas ņemt. Tad jau vajadzēja to ņemt, kad tikko piedzima mazulis, nevis tagad kad ir jau pabeigšanas stadija

anuxe anuxe 23. Apr 2013, 11:45

Sveikas meitenes!
Vēlējos pajautāt, vai te ir kāda, kas mācās pēdējā kursā, dienas nodaļā?? Vienkārši vēlējos pajautāt, kā jums iet?? Man šobrīd ļoti saspringts laiks un es sev visu laiku, pēdējās nedēļas, pārmetu, ka netieku ar visu galā ☹ Pārāk maz veltu laiku bērnam, caurām naktīm sēžu un rakstu darbu ☹ Tikko pabeidzu Prakses Atskaiti rakstīt, šodien vajadzētu nodot, bet ne koordinatore no Universitates, ne vadītāja man neatbild. Dažbrīd liekas, ka sajukšu prātā. Diplomdarbu vispār neesmu normāli sākusi rakstīt, bet uz 25.04. jābūt jau 90% ... ☹ Ik dienas sāku jau domāt - varbūt ņemt akadēmisko...? Bet te ir otrs aspekts - mana māte, es varu iedomāties, ko viņa teiktu, ja s tā izdarītu. Tāds spiediens visu laiku no visām pusēm. Nedomājat, ka es žēlojos, vienkārši gribēju izkratīt sirdi kādam, kas varētu mani saprast...

Supersausins Supersausins 27. Feb 2013, 10:29 valmora

Es mācos paslaik un neesmu sakusi stradt,bet vins manu prat ir tads pats dokoments ka ja macies klatiene..😀

Supersausins Supersausins 27. Feb 2013, 09:40 valmora

Ja es ar mācos tālmācības 😀un vina ir akriidideta..to var palasit katras skolas majas lapa..😀

26. Feb 2013, 08:00

Sveikas
es mācos un audziniu dēliņu mazjam tagad ir gadiņš. Mācos vakara videnē.

16. Feb 2013, 01:43

Kā jums šķiet, es varu augstskolā iet pie vadītājiem un lūgt kautkādu atlaidīti mācībām? Man karājas parādi par studijām, jāmaksā ir katru mēnesi. Mācos RSU. Biju pie savas fakultātes vadītājas, bet viņa mani atšuva, teica, ka natbildot par šiem jautājumiem. ☹

15. Feb 2013, 18:13 supersausins

rtu noteikti ir ļoti pretīmnākoša..

Supersausins Supersausins 15. Feb 2013, 18:00

Jauki ka ir pievienojusas citas maminas😀
Velejos uzzinat.:
Vai jusu prat skolas un stuesanas fakultates vienmer ir preti nakosas pret jaunajam maminam?

15. Feb 2013, 17:33 baltaisronis

un manam dēliņam tagad ir 6 mēnesīši 😀

15. Feb 2013, 17:29

es ar tikko uzgāju šo diskusiju. mācos rtu inženierekonomikas un vadības fakultātē uzņēmējdarbību un vadību 2.kursā.. 1.kursu mācijos klātienē, bet tā kā man augustā piedzima dēliņš no septembra mācos neklātienē.. Man tās ir 6dienas, kuras jāmācās un arī nav tik traki pa 3 stundām vai pa retam pa 6stundām pasēdet skola.. 6dienās pieskata draugs vai mana mamma.. tieku ar visu galā ļoti labi.. neko kavējusi neesmu un netaisos 😀

Supersausins Supersausins 13. Feb 2013, 13:17

Vai kada no jums varet pastastit ka var izveidot apjautu ? kur to visslabak veikt?

Supersausins Supersausins 10. Feb 2013, 15:05 kirstis

Man liela prieks uzzinat ka ir tik daudz studejosu un apnemsanas pilnu maminu😀
Domaju ka uzrakstisu blogu par jums ka ir daudz mamminas kas nepadodas un turpina macities😀
Musdienas ar skolotajiem var sarunat,daudz ko ,un vini ir pretinakosi..tapec aktivi runaties par savu situaciju lai nak preti😀
Aigaj-apsveicu tevi😀

Supersausins Supersausins 08. Feb 2013, 17:48

Man liels prieks pa tam kuras ir seit pievienojusas 😀
aigaj-nekas vari padalities vismaz sava pieredze ka gaja😀
Ka jums ir ar skolu? vai skolotajo ir vaorak pretinakosaki jums neka agrak?😀

07. Feb 2013, 14:55

Vienīgais atbalsts man ir bērna tēvs, jo citu cilvēku, piemēram, atstāt mazo praktiski nav. 2 reizes mēnesī, kad dodos studēt, man nākas lūgt drauga mammai, lai pieskata manu dēliņu. Viņa to dara nelabprāt, jo pati darbdienās strādā un 6dienas ir tās dienas, kad viņa vēlas atpūsties. Nav jau vairs jauna - 70 gadi. Ome saka, ka netiek galā ar mazo, jo viņš ir nepaklausīgs un viņai sāpot mugura, kad mazais jācilā... Nav jau nekāds mazais puisēns, viņš 1g un 4m vec. sver 15 kg.
Kautkā cīnamies. Mīļotais arī daudz strādā un nevar vienmēr pieskatīt mazo, kad man jādodas uz skolu, jo viņa profesija ir taksists.

Supersausins Supersausins 07. Feb 2013, 13:57 muranite

Man vel ir prieksa studijas jo tagad vairak skaitos ka mamma kas macas nevis stude,bet pec sim macibam esu iecerejusi iet stutedet marketingu..😀
Piekritu ir skumji ka preti nenak bet MAMMAS mes esam stipras un ja mes kko gribm mes visu panaksim..😀

07. Feb 2013, 13:52

Ir reizes, kad pagurstu un negribas neko, bet tad sasparojos un turpinu ceļu.
Vislielākās grūtības sagādā studiju maksas apmaksāšana, jo maksāju katru mēnesi. Strādā tikai mīļotais. Es šobrīd saņemu tikai 38 Ls un bezdarbieka pabalstu 40 Ls...
Bet esmu ar mieru ēst mazāk, nepirkt jaunas drēbes, bet apmaksāt studijas, jo vēlāk tas atmaksāsies ar uzviju. 😀
Nav jau liela tā studiju maksa - 67 Ls, bet tāpāt dažreiz sanāk kavēt maksājumu.
Gāju uz Sociālo dienestu, lai man palīdzētu šajā jautājumā - par studiju maksu, bet viņi nevēlas nākt pretī. Skumji, bet tā nu tas ir.

07. Feb 2013, 13:41 supersausins

Paldies! 😀
Mēs visas māmiņas, kas mācāmies un audzinām mazos esam čempiones! 😀
Veiksmi visām! 🌷

Supersausins Supersausins 07. Feb 2013, 13:37

Man mazajam paslaik ir 9menesi.Par grutniecibu uzzinaju vasara bet izlemu ka gribu beigt skolu lidz galam.2kursu iesāku ar un bija 3menesi jau.gaju uz skolu lidz 8menesim.Tad nokartoju ka man llauj matrealus pildit majas.😀
Es macos kamer mazais gul diendusu vai ari kad virs atnak majas .😀
Piekritu kad vini mazini ir ta dir vieglak..😀 tgd mazais loti prasa uzmanibu😀
muranite-Malace..Es ar par to,..
Un lai macitos mazulisi nau skersli😀

07. Feb 2013, 13:33

Manam dēliņam šobrīd ir 1 gads un 4 mēneši, šis ir tas vecums, kad bērns prasa ļoti daudz uzmanības. Mācos naktīs, jo pa dienu, kad bērniņš guļ pusdienmiegu, man ir jāpilda citi pienākumi - jāuzkopj māja, jāgatavo ēst ģimenei u.tt.
Kad dēliņš bija zīdainis, tad bija vieglāk mācīties, jo viņš ļoti daudz gulēja.
Es nepadošos - Mācīšos! 😀

07. Feb 2013, 12:04

Es arī esmu esmu studējoša māmiņa. Studēju RSU Tiesību zinātni.
Man bērniņš nav bijis šķērslis, lai mācītos.
Paliku stāvoklī, kad mācījos 11.klasē. Bērniņš piedzima septembrī, kad man bija jāturpina mācības 12.klasē. Veiksmīgi pabeidzu 12. klasi un noliku eksāmenus. Bija reizes, kad skrēju vairākas reizes mājās, lai pabaroti mazo un pēctam skrēju atpakaļ uz skolu...
Stimuls mācīties ir, jo vēlos dzīvē sasniegt kautko vairāk, jo man jau ir 26 gadi. Un kam es būšu vajadzīga bez izglītības? Pirms paliku stāvoklī, strādāju par viesmīli un par to aldziņu nevarēju pat sevi nodrošināt.
Ļoti daudz sanāk mācīties mājās, jo studēju nepilna laika. Bet beidzot varu mācīties to, kas man patīk.

1 2