Māmiņu Brokastis JAU RĪT! Rezervē sev vietu jau tagad!

Māmiņu Brokastis JAU RĪT! Rezervē sev vietu jau tagad!

10. Jan 2023, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Jaunajā gadā turpinām mūsu ikmēneša tikšanos "Māmiņu Brokastīs"!

Jau 11. janvārī atkal visus gaidīsim izklaides un modes centrā "Riga Plaza", kur būsim sarūpējuši izglītojošu lekciju sesiju, degustācijas, aizraujošus stendus ar sadarbības partneriem, tāpat arī būs iespēja saņemt konsultācijas un izmēģināt bērnu preču jaunumus.

Tāpat kā visās iepriekšējās Māmiņu Brokastīs, arī šoreiz tevi sagaida konkursi un balvu izloze, tāpēc nekavējies un reģistrējies Māmiņu Brokastīm janvārī jau tagad un pastāsti arī savai draudzenei par foršo iespēju satikties ar citām māmiņām.

REZERVĒ VIETU ŠEIT

11. janvāra Māmiņu Brokastu programma

  • 9.30 Reģistrācija (reģistrēties varēsi arī visa pasākuma garumā)
  • 9.50 - 10.05 Vecmātes ceļamaize, dodoties uz dzemdību namu (vecmāte Inese Valdmane)
  • 10.07 - 10.25 Nabassaites cilmes šūnas – neizmet, bet saglabā (Cilmes šūnu bankas pārstāve Kristīne Taube, vecmāte Inese Valdmane)
  • 10.30 - 10.50 Atbalsts un topošas māmiņas vajadzības (Starptautiski sertificēta dzemdību dūla, Gaidību telpas dibinātāja, Latvijas Dūlu apvienības valdes priekšsēdētāja Evija Ridūze-Skujiņa)
  • 10.55 - 11.15 Kā saprast, vai bērnam pietiek piena un kā palielināt piena daudzumu (Sandra Lase, zīdīšanas speciāliste)
  • 11.35 - 11.50 Konkursi un balvu izspēle

 

REZERVĒ VIETU ŠEIT

 

 

KAD?

11. janvārī no plkst.9.30 līdz 12.00

Reģistrācija sāksies 9.30, lekcijas sāksies plkst.10.00

KUR?

Modes un izklaides centrā "Riga Plaza"

CIK MAKSĀ IEEJA PASĀKUMĀ?

Ieeja pasākumā un pasākuma aktivitātes ir bez maksas

Atsauksmes par Māmiņu Brokastīm:

Jautājām māmiņām, kas viņām šajos pasākumos šķiet kā pievienotā vērtība un kāpēc pasākumus apmeklē vēl un vēl.

Dace gaida pirmo mazulīti: "Šodien esmu pirmo reizi uz šo pasākumu. Lai gan nevienu pagaidām šeit nepazīstu un neatnācu ar draudzeēm, nākamajās reizēs noteikti aicināšu līdzi arī draudzenes. Palides organizatoru komandai par pasākuma rīkošanu, foršajām un noderīgajām dāvaniņām. No lekcijām visinteresantākā šķita vecmātes Ineses Kampusas lekcija par epidurālo anestēziju."

Kristīne, divu bērnu mamma: "Izraušanās no mājām ir must have, jo īpaši tagad, kad esmu mājās ar diviem bērniem un ikdienā izmaiņas ir vajadzīgas. Forši, ka atšķirībā no citiem tirdzniecības centriem šeit īpaši padomāts arī par ģimenēm ar lielākiem un mazākiem bērniem- te ir gan rotaļu laukums, gan izklaides iespējas"

Gundega, audzina 1 bērniņu: "Mēs ar meitiņu un citām manām paziņām, ar kurām iepazināmies internetā, esam bijuši arī uz iepriekšējām Māmiņu brokastīm. Neliegšos, ka patīkami, ka ir dāvaniņas, ka pasākums ir bez maksas un ka šeit ir tik pozitīva gaisotne!"

*Pasākums publicitātes nolūkiem tiks fotogrāfēts un filmēts

**Dāvaniņas pie reģistrācijas saņems vismaz pirmās 150 māmiņas, kuras uz vietas reģistrēs savu ierašanos, papildus dāvanas būs  sarūpējuši atbalstītāji savos stendos

REZERVĒ VIETU ŠEIT

Ieskaties, kā mums gāja iepriekšējos pasākumos!